کیبورد سفری سامسونگ

کیبورد سفری سامسونگ برای گوشی، تبلت و کامپیوترها معرفی شد

کیبورد سفری سامسونگ با نام Samsung Smart Keyboard Trio 500 به صورت غیررسمی معرفی شد. این صفحه کلید ۳ دیوایس را به صورت همزمان هندل می‌کند.

اگر به کیبوردی نیاز دارید که نه تنها برای سفر طراحی شده، بلکه می‌تواند با گوشی،‌ تبلت و هر نوع کامپیوتری که دارید کار کند، سامسونگ به شما کیبورد Smart Keyboard Trio 500 را پیشنهاد می‌کند. یکی از مهم‌ترین موارد استفاده از  کیبورد سفری سامسونگ تجربه بهتر کاربران از کار با رابط کاربری دسکتاپی DeX در گوشی‌های سری گلکسی سامسونگ است. احتمالاً سامسونگ این کیبورد را ۲۸ آوریل در کنار دیگر تبلت‌ها و لپ تاپ‌های برند گلکسی به صورت رسمی معرفی خواهد کرد.

بازار تبلت‌ها حال و روز خوبی نداشت، تا آنکه پاندمی کروناویروس مردم را مجبور به کار در خانه یا شرکت در کلاس‌های مجازی کرد. اکنون سازندگان تلاش بیشتری در این بخش از بازار دارند و محصولات مختلفی را برای استفاده کاربران در منزل یا خارج از محیط‌های اداری عرضه می‌کنند. این کیبورد گرچه به صورت رسمی معرفی نشده، اما سامسونگ در پستی جزئیاتی از آن را منتشر کرده است که جذاب به نظر می‌رسد. سامسونگ می‌گوید این کیبورد به صورت همزمان می‌تواند ۳ دستگاه مختلف را کنترل کند و جابجایی بین آن‌ها به آسانی فشار دادن یک دکمه است. شما همچنین می‌توانید کلیدهای Hot Keys که روی این کیبورد تعبیه شده را برای اجرای اپلیکیشن‌های مورد علاقه‌تان برنامه‌ریزی کنید.

کیبورد سفری سامسونگ

راه اندازی کیبورد سفری سامسونگ Smart Keyboard Trio 500 به آسانی اتصال به یک دستگاه بلوتوثی است. این کیبورد QWERTY به نسخه ۵ بلوتوث تجهیز شده و در دو رنگ مشکی و سفید عرضه خواهد شد. هنوز قیمت این دیوایس را هم نمی‌دانیم؛ اما هفته آینده در رویداد آنپکد سامسونگ قطعاً جزئیات بیشتری از آن ارائه خواهد شد.

اگر صفحه کلید QWERTY مجازی روی گوشی یا تبلت شما آنچیزی که انتظارش را دارید در اختیارتان قرار نمی‌دهد. صفحه کلید سامسونگ می‌تواند مهم‌ترین ابزار موبایلی باشد که برای کار کردن از آن استفاده می‌کنید. به زودی با اخبار بیشتری از این وسیله جانبی برمی‌گردیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*