اولین تریلر فیلم شانگ-چی و افسانه‌ی ده حلقه را تماشا کنید

نخستین تریلر فیلم مبارزه‌ای جدید مارول یعنی شانگ-چی و افسانه‌ی ده حلقه منتشر شد که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

پس مدت‌ها انتظار بالاخره مارول از اولین تریلر یکی از مورد انتظارترین فیلم‌هایش رونمایی کرد. این تریلر مهارت‌های رزمی قهرمانی جدید به‌نام شانگ-چی (با بازی سیمو لیو) را نشان می‌دهد. این شخصیت به‌عنوان یکی از قهرمانان جدید جهان به‌هم پیوسته‌ی آثار نمایشی و سینمایی مارول شناخته می‌شود؛ کاراکتری که در کمیک‌های این کمپانی، استاد برجسته‌ی هنرهای رزمی است.

در تریلر جدید فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings که از کمیک‌های اخیر شانگ‌-چی الهام گرفته است، علاوه‌بر آشنایی مختصر با گذشته‌ی شخصیت اصلی و تماشای مهارت وی در هنرهای رزمی، دشمنانش را هم می‌بینیم. شانگ‌-چی سعی دارد تا از مبارزه با بدمن‌های داستان فاصله بگیرد و از زندگی آرام و بی‌دغدغه‌اش در سان فرانسیسکو لذت ببرد اما اوضاع به‌گونه‌ای تغییر می‌کند که او مجبور به جنگیدن می‌شود. رویارویی شانگ‌-چی با سازمان مرموز ده حلقه و رهبر آن یعنی ماندورین، باعث خلق لحظات هیجان‌انگیزی شده است و نوید فیلمی خوش‌ساخت با مبارزات نفس‌گیر را می‌دهد.

علاوه‌بر سیمو لیو بازیگران دیگری مانند تونی لیانگ، آوکافینا، رونی چینگ و فلورین مانتینو در فیلم شانگ-چی و افسانه‌ی ده حلقه به ایفای نقش پرداخته‌اند. هرچند که هنوز اطلاعات چندانی از خط داستانی و دیگر شخصیت‌ها در اختیار نیست اما می‌توان از یک موضوع تا حد زیادی مطمئن شد؛ دستین دنیل کرتون در مقام کارگردان و مارول به‌عنوان تهیه کننده، سکانس‌های مهیج مبارزه و حال و هوای شرقی فیلم را با کیفیت قابل قبولی ارائه خواهند کرد.

نخستین تریلر فیلم شانگ-چی و افسانه‌ی ده حلقه

اگر جزو طرفداران سرسخت مارول استودیوز هستید و به کمیک‌های شانگ-چی هم علاقه دارید، باید از همین حالا خودتان را برای یک فیلم دیدنی و سرگرم‌کننده با محوریت هنرهای رزمی آماده کنید.

فیلم شانگ‌-چی و افسانه‌ی ده حلقه در تاریخ ۳ سپتامبر ۲۰۲۱ (۱۲ شهریور ۱۴۰۰) در سینماها اکران خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*