فیلتر خودکار درخواست های دایرکت مسیج اینستاگرام

ابزار جدید اینستاگرام برای فیلتر خودکار درخواست های دایرکت مسیج توهیت آمیز معرفی شد

اینستاگرام از ابزار جدیدی رونمایی کرده که به صورت خودکار درخواست های دایرکت مسیج حاوی کلمات و اموجی‌های توهین آمیز را فیلتر می‌کند.

اینستاگرام در تلاش برای مسدود کردن پیام‌ها یا درخواست های دایرکت مسیج توهین آمیز به زودی یک گام تازه‌ای را خواهد برداشت. این شرکت در بک پست وبلاگی توضیح داده که قرار است چگونه حتی درخواست‌های دایرکت مسیجی که حاوی عبارات توهین آمیز باشند هم از جلوی چشم کاربران محو خواهند شد.

این پیا‌ها توسط اشخاصی ارسال می‌شوند که یا در فهرست دنبال کنندگان شما نیستند و یا تاکنون پیامی را برای شما ارسال نکرده‌اند. اینستاگرام با همکاری بنیادهای پیشرو در ضد قلدری‌های مجازی در حال جمع آوری فهرستی از عبارات یا اموجی‌های توهین آمیز برای فیلتر کردن پیام‌های حاوی آن‌ها است.

فیلتر خودکار درخواست های دایرکت مسیج توهیت آمیز اینستاگرام

اگر درخواست های دایرکت مسیجی که برای شما ارسال می‌شود حاوی این عبارات و اموجی‌ها یا هر کلمه‌ای که شما تعیین می‌کنید باشد، فوری مسدود خواهد شد. برای دسترسی به تنظیمات این قابلیت مفید ابتدا باید وارد تنظیمات اینستاگرام شوید، سپس از بخش Privacy Settings به دنبال گزینه Hidden Words بگردید. هر ریکوئست دایرکت مسیج که فیلتر شود، در یک پوشه پنهان قرار می‌گیرد و تا زمانی که روی آن پیام کلیک نکنید محتوای آن قابل مشاهده نخواهد بود. با لمس آن پیام شما می‌توانید انتخاب کنید که دریافت آن تأیید شود، پیام حذف شده یا به اینستاگرام گزارش داده شود.

اینستاگرام همچنین ارتباط گرفتن با شما از سوی شخصی که توسط شما بلاک شده باشد را هم دشوارتر خواهد کرد. اگر شما حساب کاربری شخصی را بلاک کنید، گزینه‌ای به منوی بلاک اضافه می‌شود که به شما امکان می‌دهد تمام دیگر حساب‌های کاربری که توسط شخص بلاک شده ایجاد می‌شود هم از ارتباط با شما محروم باشد. البته اینستاگرام توضیح نداده که چگونه متوجه می‌شود که یک حساب کاربری را همان شخص ایجاد کرده است.

فیلتر خودکار درخواست های دایرکت مسیج توهیت آمیز اینستاگرام

در هر صورت، به موضوع اصلی برمی‌گردیم. اینستاگرام طی هفته‌های آینده قابلیت فیلترینگ خودکار درخواست های دایرکت توهین آمیز را در دسترس میلیون‌ها کاربر از سراسر جهان خواهد گذاشت. و با توجه به تعداد بسیار زیاد کاربران، این فرآیند ممکن است چندین ماه طول بکشد. قابلیت جدید بلاک حساب کاربری نیز احتمالا طی هفته‌های آینده در دسترس عموم کاربران اینستاگرام قرار بگیرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*