سریال جوخه برادران

استیون اسپیلبرگ دنباله سریال جوخه برادران را خواهد ساخت

بالاخره دنباله سریال جوخه برادران پروسه ساخت خود را آغاز کرد. سریال Masters of The Air توسط استیون اسپیلبرگ و تام هنکس تولید می‌شود.

اگر جزو طرفداران ژانر جنگی باشید و بخواهید فارغ از فیلم‌سازان اروپایی صاحب سبکی مانند الم کلیموف و آندره وایدا یک نمونه موفق آمریکایی را مثال بزنید، قطعاً آن یک نفر استیون اسپیلبرگ خواهد بود. کارگردان مطرحی که با ساخت آثار بی‌نظیری مثل نجات سرباز رایان، تحبر خود را در تولید فیلم‌های جنگی نشان داده است. در پی پست اینستاگرامی اخیر کری فوکوناگا (Cary Fukunaga) که او را بیشتر به‌خاطر نگارش فیلم‌نامه فیلم It و کارگردانی فصل اول سریال کارآگاهان حقیقی می‌شناسیم، مشخص شد که سومین قسمت از سه‌گانه اسپیلبرگ که به‌عنوان دنباله سریال جوخه برادران شناخته می‌شود، در حال ساخت است.

دو قسمت قبلی این سه‌گانه، جوخه برادران و اقیانوس آرام نام داشتند که هرکدام توانستند موفقیت‌های بسیاری را کسب کنند. کری فوکوناگا نیز وظیفه کارگردانی سه قسمت ابتدایی سریال Masters of The Air را بر عهده دارد. در ابتدا قرار بود شبکه اچ بی او با بودجه‌ای ۲۰۰ میلیون دلاری، دنباله سریال جوخه برادران را تولید کند اما با توجه به تأخیرهای فراوان و ملاحظات مالی‌، این اتفاق رخ نداد و پروژه ساخت کنسل شد. حدود ۱۸ ماه قبل با اظهار آمادگی شبکه اپل تی‌وی پلاس برای تولید سریال Masters of The Air، پروسه ساخت آغاز شد اما با شیوع کروناویروس، بار دیگر به تاخیر افتاد. این عنوان هم‌اکنون مراحل تولید را سپری می‌کند و فیلم‌برداری‌اش به‌زودی آغاز خواهد شد.

دنباله سریال جوخه برادران داستان تکان‌دهنده‌ای خواهد داشت

سریال Masters of The Air بر اساس کتابی به‌ همین نام از دونالد ال میلر (Donald L. Miller) ساخته خواهد شد. این کتاب به ماجراهای طاقت‌فرسا و دردناک خلبانان نیروی هوایی آمریکا می‌پردازد که بارها و بارها در ارتفاع ۲۵۰۰۰ فوتی پرواز می‌کردند و در سردترین دماها و روشنایی روز، با نیروهای ارتش نازی می‌جنگیدند. دنباله سریال جوخه برادران قرار است به‌سراغ بمباران‌های ایالات متحده و نیروهای بریتانیا طی سال‌های ۱۹۴۲ تا ۱۹۴۵ برود. در این سال‌ها شهرهایی مانند برلین، درسدن و هانوفر مورد حملات هوایی متفقین قرار گرفتند و آلمان تلفات بسیاری را متحمل شد.

جان اورلوف (John Orloff) که پیش از این به‌عنوان مشاور در اقیانوس آرام حضور داشته است، در سریال Masters of The Air نیز حاضر خواهد بود و این‌بار در قامت نویسنده با اسپیلبرگ و هنکس همکاری خواهد کرد. باید منتظر جزئیات بیشتری از دنباله سریال جوخه برادران باشیم اما با توجه به شناخت گسترده استیون اسپیلبرگ و تام هنکس درباره مقوله جنگ، می‌توانیم از همین حالا خودمان را برای یک اثر تکان‌دهنده و هیجان‌انگیز آماده کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*