سریال Stranger Things

تیزر فصل چهارم سریال Stranger Things مکان مرموزی را نشان می‌دهد

پس از ماه‌ها انتظار و تأخیر در روند تولید، بالاخره تیزر جدید فصل چهارم سریال Stranger Things منتشر شد و هواداران را شگفت‌زده کرد.

با نمایش اولین فصل سریال چیزهای عجیب – Stranger Things در سال ۲۰۱۶، این مجموعه علمی تخیلی و ترسناک خیلی سریع به یکی از موفق‌ترین آثار شبکه نتفلیکس تبدیل شد. سریالی که در طول این سال‌ها با اتمام هر فصل و آغاز فصل جدید، محبوب‌تر از گذشته شده است. سریال Stranger Things هم از گزند پاندمی کروناویروس در امان نماند و مانند اکثر تولیدات سینمایی و تلویزیونی هالیوود، پروسه ساخت‌اش متوقف شد. اما برادران دافر از این فرصت استفاده کردند و فیلمنامه فصل چهارم را در قرنطینه به‌پایان رساندند.

ستاره سریال Stranger Things، فین ولفهارد (Finn Wolfhard) اعتقاد دارد که پخش فصل چهارم چیزهای عجیب، ممکن است به‌ سال ۲۰۲۲ موکول شود. گیتن ماتارازو (Gaten Matarazzo) هم که نقش داستین هندرسون را در این مجموعه بازی می‌کند‌، درباره تولید فصل چهارم و روند کند آن نسبت به فصول قبلی صحبت کرده است. با این حال همچنان چیزی از هیجانات بازیگران و اشتیاق طرفدارهای بی‌شمار این مجموعه برای آغاز سری جدید سریال چیزهای عجیب کم نخواهد شد. در حال حاضر هر خبری که به فصل چهارم مرتبط باشد، می‌تواند هواداران را شگفت‌زده کند. تیزر جدید سریال چیزهای عجیب، دقیقا همین کار را انجام داده است.

طبق چیزهایی که در این تیزر کوتاه و به‌شدت مرموز دیده می‌شود، به‌نظر می‌رسد فصل چهارم سریال Stranger Things به گذشته برگشته است و قصد دارد تماشاگران را به آزمایشگاه هاوکینز بازگرداند؛ جایی که هنوز شخصیت یازده (Eleven) به‌همراه خواهران و برادرانش، مورد آزمایش قرار می‌گیرند. در بخشی از تیزر هم صدای دکتر برنر (Dr. Brenner) به‌گوش می‌رسد که از یازده می‌پرسد: «یازده، گوش می‌دهی؟» این صدا قبل از پایان ویدیو که به یک نمای اکستریم کلوزآپ (بسیار نزدیک) از چشمان یازده احتصاص دارد شنیده می‌شود. در ادامه می‌توانید این تیزر کوتاه و جذاب را تماشا کنید.

اگرچه خیلی‌ها منتظر یک تریلر داستانی و مفصل بودند اما این تیزر هم بسیاری از طرفداران را به اتفاقات آینده  امیدوار کرد. برخی از هواداران و منتقدها می‌گویند با توجه به تیزر جدید سریال Stranger Things، شاید قرار نیست پروسه تولید آن به‌‌شکلی که بازیگران مجموعه اشاره می‌کنند طولانی شود. هرچند که هیچ تاریخ پخشی در این ویدیو وجود ندارد اما به‌نظر می‌رسد فصل چهارم، می‌تواند تا قبل از پایان سال ۲۰۲۱ به‌نمایش درآید.

هنوز مشخص نیست که فصل جدید سریال Stranger Things از لحاظ داستانی دقیقاً چگونه پیش خواهد رفت اما با توجه به تیزر منتشرشده، می‌توانیم حدس بزنیم که سازندگان بر روی شخصیت Eleven مانور زیادی خواهند داد و ماجراهای مربوط به آزمایشگاه هاوکینز و دکتر برنر را پررنگ‌تر از گذشته به‌تصویر خواهند کشید.

نظر شما درباره فصل چهارم سریال Stranger Things چیست؟ آیا این مجموعه را دنبال می‌کنید؟ نظرات‌تان را با ما در میان بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*