شورولت اکوئینکس 2022

قیمت شورولت اکوئینکس ۲۰۲۲ اعلام شد

قیمت شورولت اکوئینکس ۲۰۲۲ اعلام شد. شاسی بلند equinox جدید در مدل LS نسبت به قبل افزایش قیمت ۲ هزار دلاری را تجربه کرد.

شرکت شورولت برای اکوئینکس ۲۰۲۲ در تریم LS قیمت پایه ۲۶ هزار و ۹۹۵ دلار را در نظر گرفت که نسبت به مدل قبلی افزایش ۲ هزار دلاری را تجربه کرده است. البته به قیمت این خودرو مبلغ ۱۱۹۵ دلار تحت عنوان هزینه‌های تحویل نیز اضافه شده است. همچنین دلیل افزایش قیمت این مدل به توقف تولید مدل پایه L مربوط می‌شود.

قیمت شورولت اکوئینکس ۲۰۲۲

شورولت اکوئینکس 2022

در حالی قیمت شورولت اکوئینکس ۲۰۲۲ مدل LS نسبت به اکوئینکس ۲۰۲۱ مدل L حدود ۲ هزار دلار افزایش پیدا کرده است که نمی‌توان این مقایسه را آنچنان دقیق دانست؛ در واقع قیمت پایه اکوئینکس ۲۰۲۱ مدل LS حدود ۲۷ هزار و ۵۹۵ دلار بود که باعث شده مدل ۲۰۲۲ این خودرو در تریم LS قیمت مناسبی داشته باشد. البته مدل پایه L دیگر تولید و عرضه نمی‌شود، اما به طور کلی سایر تریم‌های اکوئینکس ۲۰۲۲ نسبت به مدل‌های قبلی قیمت کمتری دارند.

شورولت اکوئینکس 2022

قیمت تریم LT این خودرو از ۲۸ هزار و ۷۵۹ به ۲۸ هزار و ۹۵ دلار رسیده که از کاهش ۷۰۰ دلاری قیمت این مدل حکایت دارد. قیمت مدل پرچمدار پریمیر نیز از ۳۲ هزار ۶۹۵ به ۳۲ هزار ۱۹۵ دلار رسیده که این مدل نیز کاهش ۵۰۰ دلاری قیمت را تجربه کرده است.

شورولت اکوئینکس 2022

البته این شیوه قیمت‌گذاری همواره مشکلاتی را به همراه داشته است؛ مثلا شرکت چنرال موتورز در سال ۲۰۱۵ برخی از مدل‌های پایه را با کاهش قیمت نسبت به رقبا روانه بازار کرد. این طرح در ابتدا با موفقیت همراه بود، اما مدل‌های پایه به ویژه اکوئینکس L شامل تخفیف‌های قیمتی بعدی نشدند. از این رو چنین خودروهایی در برنامه تبلیغاتی و بازاریابی شرکت‌ها جای ندارند. به طور کلی افزایش اندک قیمت این خودرو باعث می‌شود مشتریان به دنبال خرید مدل‌های ارزان‌تر بروند، اما این قیمت‌گذاری برای مشتریانی که خواهان مدل‌های فول‌تر هستند خبر خوبی خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. عجب طراحی جالبی داره،خیلی ازش خوشم اومد⁦❤️⁩…

  2. واقعا این آمریکایی ها تو بهشت خودرویی زندگی میکنن!

  3. طراحی عالی و بی نظیر خیلی خوب بود 👍

  4. زیاد بد نیست میتونه با رقبا رقابت کنه

  5. خیللللللییییییییییی قشنگه

  6. ماشین خیلی خوبی است
    طراحی داخلی و بیرونش خوب است اما می تونست بهتر هم باشد کمی ساده است ولی زیبا هم است