قطعی برق

ایرانسل درباره تاثیر قطعی برق بر عملکرد سایت‌های ارتباطی بیانیه داد

خاموشی‌های گسترده و قطعی برق در سراسر کشور باعث شده عملکرد سایت‌های ارتباطی نیز تحت تاثیر قرار بگیرند که ایرانسل در این باره اطلاعیه‌ای منتشر کرده است.

به دنبال خاموشی‌های گسترده در سراسر کشور و قطع مکرر برق در تهران و بسیاری از شهرهای نقاط مختلف ایران، سایت های ارتباطی نیز تحت تاثیر این موضوع قرار گرفتند. به همین دلیل شرکت ایرانسل اطلاعیه‌ای در این رابطه منتشر کرد و از آسیب‌های تجهیزات ارتباطی سایت‌ها خبر داد. بر اساس اطلاعیه ایرانسل، قطعی مکرر برق که هر روز با فاصله زمانی کوتاه اتفاق می‌افتد، امکان شارژ مجدد باتری‌های پشتیبانی سایت‌های ارتباطی وجود ندارد. همچنین این خاموشی‌ها باعث شده تجهیزات ارتباطی سایت‌ها در معرض آسیب جدی قرار بگیرند.

اطلاعیه ایرانسل درباره قطعی برق و عملکرد سایت‌های ارتباطی

در ادامه می‌توانید متن اطلاعیه‌ای که روابط عمومی ایرانسل منتشر کرده را مطالعه کنید:

در روزهای اخیر، بروز قطعی‌های مکرر و پیوسته در شبکه برق و تاثیر آن بر عملکرد سایت‌های ارتباطی، موجب بروز گلایه‌هایی از سوی برخی از مشترکان اپراتورهای تلفن همراه کشور شده است.

به اطلاع مشترکان عزیز ایرانسل می‌رساند که این اپراتور، همواره در تلاش است تا با هدف بهبود تجربه مشتری و ارائه خدمات با کیفیت به مشترکان خود، تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری شبکه خود را حتی با وجود شرایط تحریم ظالمانه، به‌روز و مطابق با استانداردهای روز دنیا حفظ کند و توسعه دهد.

ایرانسل بر اساس اصل مشتری‌مداری، استانداردهای بین‌المللی و الزامات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، همیشه به دنبال آن است که رضایت مشترکان خود را تامین کند و تاثیر قطعی برق را بر عملکرد سایت‌های ارتباطی به حداقل برساند و در این راستا، شرایطی را فراهم کرده است تا امکان بهره‌مندی سایت‌های ارتباطی از باتری‌های پشتیبان فراهم و در زمان قطعی برق، انرژی لازم برای ادامه فعالیت تجهیزات سایت‌های ارتباطی، از طریق این باتری‌ها تامین شود.

علاوه بر این، در سایت‌های ارتباطی اصلی و مهم که علاوه بر تامین ارتباط مشترکان با شبکه، وظیفه ارتباط چند سایت دیگر با شبکه را نیز بر عهده دارند، تمهیدات بیشتری اندیشیده شده و حتی در برخی از سایت‌های اصلی، دیزل ژنراتور مستقر در سایت، در هنگام قطعی برق وارد مدار می‌شود.

در همین راستا باتری‌های به کار رفته در سایت‌های ارتباطی ایرانسل، در شرایط قطع برق، امکان ادامه خدمات‌رسانی چند ساعته سایت را فراهم می‌کنند. با وجود این، در وضعیت فعلی که قطعی مکرر و پیوسته برق، همه روزه با فواصل زمانی کوتاه در حال رخ دادن است، نه تنها امکان شارژ مجدد باتری‌های پشتیبان سایت‌های ارتباطی فراهم نیست، بلکه تجهیزات ارتباطی سایت‌ها در معرض آسیب شدید و جدی قرار دارند.

ایرانسل امیدوار است تا با تلاش‌ها و پیگیری‌های مراجع مربوطه، از جمله وزارت نیرو، مشکل قطع برق و خاموشی‌ها هر چه سریع‌تر حل شده و خدمات‌رسانی سایت‌های ارتباطی، بدون چالش قطعی برق ادامه پیدا کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*