پتنت گوشی تاشو شیائومی

پتنت گوشی تاشو شیائومی نسبت صفحه به بدنه ۱۰۰ درصدی آن را نشان می‌دهد

پتنت گوشی تاشو شیائومی به تازگی ثبت شده است و گویا این شرکت می‌خواهد با استفاده از مکانیزم های مختلف به نسبت صفحه به بدنه ۱۰۰ درصد دست یابد.

شیائومی اقدام به ثبت پتنت جدیدی برای صفحه نمایش یک گوشی تاشو کرده است که سبب می‌شود شاهد نسبت صفحه به بدنه تقریباً ۱۰۰ درصد در این دستگاه باشیم.

به گزارش وب‌سایت ITHome شماره ثبت این پتنت CN112839115A است و توضیح مختصری نیز در رابطه با فناوری مورد استفاده در آن داده شده است. این فناوری نمایشگر، شامل دو صفحه نمایش با یک مکانیزم لولا فرم می‌شود و در بخش زیرین صفحه نمایش دوم، یک ماژول دوربین جای گرفته است. مجموعه دوربین نیز به همراه مکانیزم لولا حرکت می‌کند و از این طریق می‌توان هم از صفحه نمایش دوم به عنوان نمایشگر اصلی دستگاه استفاده کرد و هم از دوربین‌ها به عنوان دوربین پشتی دستگاه سود برد.

پتنت گوشی تاشو شیائومی

با استفاده از فناوری موجود در گوشی تاشو شیائومی می‌توان از مجموعه دوربین هم به عنوان دوربین سلفی و هم دوربین پشت دستگاه استفاده کرد. البته وقتی از دوربین در حالت سلفی استفاده نکنید، نسبت صفحه به بدنه دستگاه به تقریباً ۱۰۰ درصد می‌رسد.

متأسفانه اطلاعات دقیق‌تری از این دستگاه منتشر نشده است و حتی مشخص نیست که آیا شیائومی در حال کار روی چنین محصولی است یا فقط خواسته این ایده را ثبت کند. در صورت انتشار هرگونه خبر جدید درباره فناوری مورد استفاده در پتنت گوشی تاشو شیائومی، گجت نیوز آن را برای شما پوشش می‌دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*