فصل پنجم ریک و مورتی

تریلر جدید فصل پنجم ریک و مورتی را تماشا کنید

شبکه ادالت سوئیم سومین تریلر رسمی از فصل پنجم ریک و مورتی را منتشر کرد. پخش فصل جدید این انیمیشن پرطرفدار به‌زودی آغاز خواهد شد.

حدود ۲۰ روز پیش، دومین تریلر از فصل پنجم سریال پرطرفدار Rick and Morty به‌نمایش درآمد و هواداران را غافلگیر کرد. حالا شبکه ادالت سوئیم با انتشار تریلر جدید فصل پنجم ریک و مورتی، بار دیگر ماجراجویی‌های عجیب و غریب خانواده سانچز و اسمیت را نشان داده است. همچنین موسیقی به‌کار رفته در این ویدیو، به آهنگ مشهور «خرابکاری» از گروه Beastie Boys اختصاص دارد که در سال ۱۹۹۴ منتشر شده بود. در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب را مشاهده کنید.

شبکه ادالت سوئیم علاوه‌بر انتشار تریلر جدید فصل پنجم ریک و مورتی، از ساخت چهار اسپین‌آف کوتاه با محوریت تعدادی از محبوب‌ترین سریال‌هایش نیز خبر داده است. در این بین، سریال The Vindicators به‌عنوان اسپین‌آف ریک و مورتی شناخته می‌شود و به داستان‌های بامزه و جذاب گروهی به‌نام The Vindicators خواهد پرداخت. این گروه عجیب و غریب در فصل سوم انیمیشن Rick and Morty هم حضور داشتند و باید ببینیم چگونه ادامه پیدا خواهند کرد. طبق اطلاعات منتشرشده از داستان این سریال، اسپین‌آف جدید ریک و مورتی قرار است بر روی شخصیت «نوب نوب» که در فصل سوم هم حضور جذاب و بامزه‌ای داشت، حساب ویژه‌ای باز کند.

طرفداران پروپاقرص Rick and Morty تقریباً هر روز در حال دریافت اخبار جدید و هیجان‌انگیز از مجموعه موردعلاقه‌شان هستند. با توجه به جدیدترین توییتی که از اکانت رسمی این سریال منتشر شده است، حالا می‌توانید از عنوان تمام ۱۰ قسمت فصل پنجم ریک و مورتی باخبر شوید. موضوع جالب این اسامی، استفاده خلاقانه جاستین رویلند و دن هارمون از اصطلاحات و کلمات مختلف است. اکثر عناوین با نام ریک و مورتی ترکیب شده‌اند و کلمه‌های جدید و بامزه‌ای را به‌وجود آورده‌اند. در ادامه می‌توانید اسم تمام ۱۰ قسمت فصل پنجم را مشاهده کنید.

  • “Mort Dinner Rick Andre”
  • “Mortiplicity”
  • “Rickdependence Spray”
  • “Amortycan Grickfitti”
  • “Rick & Morty’s Thanksploitation Spectacular”
  • “A Rickconvenient Mort”
  • “Gotron Jerrysis Rickvangelion”
  • “Rickternal Friendshine of the Spotless Mort”
  • “Forgetting Sarick Mortshall”
  • “Rickmurai Jack”

هرچند این عناوین منتشرشده، چیزی از داستان قسمت‌ها نشان نمی‌دهند و بیشتر حکم ارجاع به فیلم‌ها، سریال‌‌ها و انیمه‌های دیگر را دارند. البته به‌نظر نمی‌رسد که فصل پنجم در این موضوع خلاصه شود و قطعاً چیزهای جدید و شگفت‌انگیز بسیاری را در اختیار خواهد داشت.

دیگر چیز زیادی تا پخش فصل پنجم سریال ریک و مورتی باقی نمانده و در تاریخ ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد) می‌توانید مجدداً با خانواده سانچز و اسمیت ملاقات کنید. ممکن است برای انتشار قسمت‌های مختلف این فصل، مدت زیادی منتظر بمانید اما به‌خاطر داشته باشید که دن هارمون در اوایل سال ۲۰۲۱، از روند قابل قبول نگارش فیلمنامه فصل هفتم صحبت کرد؛ بنابراین حالا حالاها می‌توانید از ماجراهای دیوانه‌وار ریک نابغه و مورتی احساساتی لذت ببرید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*