بازی Horizon: Forbidden West

اولین تریلر گیم‌پلی بازی Horizon: Forbidden West را تماشا کنید

استودیو گوریلا گیمز – Guerrilla Games به‌تازگی یک تریلر جذاب ۱۴ دقیقه‌ای را از گیم‌پلی بازی Horizon: Forbidden West منتشر کرده است.

استودیو بازی‌سازی گوریلا گیمز در جریان مراسم State of Play پلی استیشن، ۱۴ دقیقه از گیم‌پلی بازی Horizon: Forbidden West را به نمایش گذاشت. هنوز تاریخ انتشار این عنوان موردانتظار اعلام نشده است اما کارگردان روایی بازی یعنی بن مک‌کاو، اذعان داشت که مراحل توسعه دنباله هورایزن در مسیر خوبی قرار دارد و به‌زودی یک به‌روزرسانی برای نسخه اول نیز منتشر خواهد شد.

در ویدیو گیم‌پلی بازی Horizon: Forbidden West، قهرمان اصلی این سری یعنی آلوی (Aloy) را می‌بینیم که در تلاش است تا کاپیتان Erend Vanguardsman را از دست نیروهای دشمن نجات دهد. در طول این تریلر هیجان‌انگیز علاوه‌بر محیط گسترش‌یافته و جلوه‌های بصری فوق‌العاده، تجهیزات جدید آلوی هم مشاهده می‌شود. وسایلی مانند یک قلاب چندکاره و همچنین گلایدربال هولوگرافیک. در ادامه می‌توانید این تریلر چشم‌نواز را تماشا کنید.

آلوی در بازی هورایزن: غرب ممنوعه، از سه ویژگی مختلف و کارآمد برخوردار خواهد بود. اولین مورد Pullcaster نام دارد و در واقع یک قلاب برای اتصال به اماکن مختلف و بالا رفتن از موانع است. این قلاب باعث افزایش سرعت آلوی خواهد شد تا در نقاطی که با رنگ زرد مشخص شده‌اند، به‌ راحتی تردد کند. Shieldwing حکم یک سپر محافظ را دارد و از آلوی در برابر حملات ناگهانی محافظت خواهد کرد. و در نهایت Diving Mask که یک ماسک غواصی است و به شخصیت اصلی بازی Horizon: Forbidden West، امکان شنا کردن نامحدود را در اعماق دریا می‌دهد.

علاوه‌بر این موارد، نوعی بمب دودزا در تجهیزات آلوی وجود خواهد داشت که امکان فرار کردن در نبردهای سنگین را برای او فراهم می‌کند. به‌نظر می‌رسد در این بازی، انواع وسایل دفاعی مانند Pullcaster را در اختیار خواهید داشت تا در صورت لزوم، بدون دویدن از مهلکه بگریزید. همچنین در تریلر گیم‌پلی بازی Horizon: Forbidden West، آلوی در حال پرتاب نیزه‌ای انفجاری دیده می‌شود که با توجه به بازه زمانی این عنوان، احتمالاً قدمت‌اش به دوران پیش از بازی Far Cry Primal برمی‌گردد.

در تریلر ۱۴ دقیقه‌ای بازی Horizon: Forbidden West با جزئیات بیشتری به مکانیزم مبارزات اشاره می‌شود. نبردها سریع‌تر و پویاتر از قبل به‌نظر می‌رسند و دشمنان هم از هوش مصنوعی قابل قبولی برخوردارند. علاوه‌بر این موارد، نیزه آلوی هم دچار تغییرات مثبتی شده است و با حالتی به‌نام Valor Surge به چیزی مانند برق آغشته خواهد شد.

Horizon: Forbidden West

مانند اکثر اکشن‌های ماجراجویی دیگر، در بازی Horizon: Forbidden West هم می‌توانید تمام سلاح‌های آلوی را ارتقا دهید یا با ترکیب و Crafting، تجهیزات جدید و قدرتمندتری بسازید. اگر نگران تنوع دشمنان هستید، باید بهتان بگوییم که اکثر نیروهای دشمن که در بازی قبلی حضور داشتند، در نسخه جدید هم حاضر خواهند بود و موجودات دیگری هم به جمع‌شان اضافه خواهند شد.

بازی Horizon: Forbidden West به‌عنوان دنباله مستقیم هورایزن زیرو داون، سفر آلوی را به سواحل غربی آمریکا در محیطی آخرالزمانی دنبال خواهد کرد. جایی‌که شش ماه پس از وقایع نسخه اول، او در حال بررسی بلایای تهدیدکننده برای بشریت و جلوگیری از نابودی زمین است. این بازی موردانتظار در تاریخ نامعلومی از سال جاری یا سال‌های آینده، برای پلی استیشن ۵ و همچنین PS4 منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با نسخه جدید بازی هورایزن و تریلر هیجان‌انگیزش چیست؟ آیا به این اکشن ماجراجویی جهان-باز علاقه دارید یا خیر؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*