چری تیگو 8

مدیران خودرو خودروهای جدید چری تیگو ۸ و تیگو ۷ پرو را به بازار عرضه خواهد کرد

خبرها حاکی از آن است که مدیران خودرو به عنوان نماینده محصولات چری در ایران قصد دارد خودروهای لوکس و جدید چری تیگو ۸ و تیگو ۷ پرو را به بازار عرضه کند.

مدیران خودرو که به عنوان نماینده محصولات چری در ایران شناخته می‌شود قصد دارد خودروهای جدید تیگو ۸ و تیگو ۷ پرو را روانه بازار کند.

مدیران خودرو به دنبال عرضه تیگو ۸ و تیگو ۷ پرو

چری تیگو 8

برای این که بتوان در مورد این محصولات جدید قضاوت کنیم بهتر است به بررسی عملکرد لوکس‌ترین محصول فعلی شرکت مدیران خودرو یعنی تیگو ۷ بپردازیم. در سال ۱۳۹۶ این کراس اوور زیبا برای رقابت با محصولات ژاپنی و کره وارد بازار شد که طراحی زیبا و کیفیت و امکانات مناسب موقعیت خوب و موفقی را برای این خودرو در بازار رقم زد. این خودرو بیانگر سبک جدید طراحی و مهندسی سازنده است که در ساخت پلتفرم آن از مهندسی شرکت لندروور انگلستان نیز کمک گرفته شده تا در مجموع با توجه به امکانات ایمنی مناسب بتواند ۵ ستاره کامل ایمنی را از آن خود کند. موتور توربو و گیربکس دو کلاچه این خودرو به لحاظ فنی هماهنگ است و قدرت خوبی را ایجاد می‌کند.

باید منتظر ماند و شاهد عرضه محصولات جدید مدیران خودرو چون تیگو ۷پرو و تیگو ۸ پرو بود که تعریف جدیدی از مهندسی، پیشرفت و تکنولوژی را نشان خواهند داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*