بازی خدای جنگ

کارگردان بازی خدای جنگ نسبت به نظرات منفی مخاطبان واکنش نشان داد

شایعات و اخبار اخیر نسخه جدید بازی خدای جنگ، بازخوردهای منفی و توهین‌آمیز زیادی را به همراه داشت و نهایتاً منجر به واکنش کوری بارلوگ شد.

جدیدترین قسمت بازی God of War در طول یک ماه گذشته، جزو خبرسازترین عناوین صنعت ویدیوگیم بوده است. اخیراً مشخص شد که نسخه جدید بازی خدای جنگ دچار تأخیر شده و به‌جای سال ۲۰۲۱، در سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود. همچنین به‌ نظر می‌رسد که این بازی در انحصار  پلی استیشن ۵ نخواهد بود و احتمالاً به عنوان اثری میان‌نسلی، برای پلی استیشن ۴ هم عرضه خواهد شد.

درباره تأخیرهای فراوان نسخه جدید بازی خدای جنگ نارضایتی‌های بسیاری وجود دارد اما بیشتر هواداران این فرنچایز، از تصمیم سانتا مونیکا و سونی برای میان‌نسلی بودن این عنوان استقبال کردند؛ ولی طبق روال معمول، تعدادی از گیمرها هستند که به توهین‌آمیزترین شکل ممکن نسبت به مسائل مختلف واکنش نشان می‌دهند.

آلانا پیرس، روزنامه‌نگار اسبق حوزه بازی‌های ویدیویی که هم‌اکنون عضو تیم نویسندگان قسمت جدید بازی خدای جنگ است، اخیراً در توییتر تصویری را از پیام‌های توهین‌آمیز و رکیک مخاطبان به اشتراک گذاشت. کوری بارلوگ هم که به عنوان کارگردان مطرح بازی God of War شناخته می‌شود، در پی دفاع از پیرس و استودیو سانتا مونیکا، به انتقادات تند این افراد واکنش نشان داده است.

این‌گونه صحبت‌ها و توهین‌های بی‌پرده، عموماً باید بدون پاسخ باقی بمانند. اما واکنش‌های کوری بارلوگ و اعضای تیم توسعه‌دهنده بازی خدای جنگ، کاملاً قابل درک است زیرا آن‌ها در شرایط حساسی از تولید به‌سر می‌برند و افزایش حواشی این‌چنینی، می‌تواند روند ساخت پروژه‌شان را مختل کند. از آن طرف، عده زیادی حق را به گیمرها می‌دهند و تأخیرهای پی در پی بازی‌ها را موضوعی غیرقابل تحمل می‌دانند. هنوز مشخص نیست که آیا این درگیری‌های لفظی و نارضایتی طرفداران ادامه‌دار خواهد بود یا خیر؛ با این حال امیدواریم در آینده نزدیک شاهد اخبار خوبی از نسخه جدید بازی God of War باشیم.

نظر شما درباره پیام‌های توهین‌آمیز مخاطبان و واکنش‌های کوری بارلوگ چیست؟ به نظرتان حق با کدام طرف است؟ گیمرها یا سازندگان بازی خدای جنگ؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. بهترین بازی 🙌🏻🙌🏻🙌🏻