بازیافت گوشی های قدیمی

سامسونگ با بازیافت گوشی های قدیمی به حفظ محیط زیست کمک می‌کند + اینفوگرافیک

سامسونگ برای حفظ محیط زیست اقداماتی متعددی را به انجام رسانده که بازیافت گوشی های قدیمی یکی از جدیدترین این اقدامات محسوب می‌شود. در ادامه با یک اینفوگرافیک این اقدام سامسونگ را بررسی می‌کنیم.

آیا می‌دانستید که از حدود ۵۰ میلیون تن دستگاه الکترونیکی که هر ساله دور انداخته می‌شود، تنها ۱۷ درصد به تدریج بازیافت می‌شود؟ بخش عمده این پسماند الکترونیکی در انبارهای جمع‌آوری زباله مانده یا دفن می‌شود. با توجه به پیش‌بینی رسیدن پسماند الکترونیکی به سالانه ۷۴ میلیون تن تا سال ۲۰۳۰، جامعه جهانی اقداماتی را برای کاهش مصرف و در نتیجه رساندن این پسماند به حداقل‌ میزان ممکن، آغاز کرده است.

بازیافت گوشی های قدیمی برای محفظ محیط زیست

شرکت سامسونگ الکترونیکس هم با هدف پاکیزه نگه داشتن سیاره‌مان برای نسل‌های آینده، برنامه‌های آگاهی‌سازی درباره محیط زیست را آغاز کرده است که به ایجاد یک اقتصاد چرخه‌ای کمک خواهد کرد. این شرکت به صورت مداوم در حال بررسی روش‌هایی برای کاهش تاثیر محصولات خود بر محیط زیست است. یکی از این روش‌ها افزایش چرخه حیات این محصولات و تلاش‌هایی برای بازیافت منابع دیگر است.

در ادامه اینفوگرافی فعالیت‌های مختلف سامسونگ را برای رسیدن به یک اقتصاد کاملا چرخه‌ای، مشاهده می‌کنیم.

اینفوگرافیک

بازیافت گوشی های قدیمی

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*