سیستم عامل تایزن

۶ مزیت سیستم عامل تایزن در تلویزیون های هوشمند سامسونگ + اینفوگرافیک

سیستم عامل تایزن در تلویزیون های هوشمند سامسونگ با قابلیت‌های متعدد خود توانسته به بسیاری از نیازهای کاربران پاسخ دهد. در ادامه با ۶ مزیت این سیستم عامل اختصاصی سامسونگ آشنا می‌شویم.

در شرایطی که مردم بیش از همیشه وقت‌شان را در خانه سپری می‌کنند، داشتن تلویزیونی با بهترین کیفیت تصویر به یک ضرورت تبدیل شده است. تلویزیون های هوشمند سامسونگ با در نظر گرفتن این مسئله طراحی شده‌اند که کاربران اکنون کارهای بیشتری را با تلویزیون خود انجام می‌دهند و به همین دلیل باید بتوانند تماشای فیلم‌ها مورد علاقه، بازی یا حتی ورزش خانگی را متناسب با سلیقه خودشان روی تلویزیون انجام دهند.

راز ارائه انواع قابلیت‌ها روی تلویزیون های هوشمند سامسونگ در سیستم عامل Tizen است. تایزن یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس به شکل منبع باز است که از انواع دستگاه‌ها شامل تلویزیون، موبایل، دستگاه‌های خانگی و حتی ساینیج پشتیبانی می‌کند.

در حال حاضر ۱۹۰ میلیون نفر در ۱۹۷ کشور جهان از مزایای سیستم عامل تایزن در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود بهره می‌برند (البته با توجه به استفاده اشتراکی یک خانواده از یک تلویزیون، تعداد واقعی کاربران بسیار بیشتر از این عدد است). تایزن پلتفرمی است که شعارهای «صفحه نمایشی برای همه جا» و «صفحه نمایشی برای همه» را که بر اساس نیازهای کاربران در سامسونگ اتخاذ شده است، در خود جای داده است. شرکت سامسونگ اکنون به دنبال تقویت جایگاه این سیستم عامل از طریق همکاری در حوزه‌های مختلف ویدیو، هنر و بازی است.

مزایای سیستم عامل تایزن در تلویزیون های هوشمند سامسونگ

در اینفوگرافی زیر نگاهی کرده‌ایم به ۶ مزیت سیستم عامل Tizenدر تلویزیون های هوشمند سامسونگ:

سیستم عامل تایزن

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*