اپل از خیر تولید تلویزیون ۴K خود گذشت

همانطور که می دانید تنوع در محصولات کمپانی اپل به تعداد انگشتان دست خلاصه می شود و این کمپانی علاقه ای به تولید چندین محصول مختلف ندارد.یکی از دلایل اصلی این سیاست اپل ، توجه به نوآوری است.در واقع اپل نمی خواهد محصولی تکراری تولید کند که نمونه های متعدد آن در بازار موجود باشد.این همان دلیلی است که اکنون این کمپانی از خیر تولید تلویزیون ۴K خود گذشته است.

بر اساس گزارشی که وال‌استریت ژورنال اخیرا منتشر کرده ، اپل به دلیل اینکه نتوانسته محصولی متفاوت و نوآورانه را تولید کند پروژه‌ی ساخت تلویزیون ۴k خود را کنسل کرده است.همچنین گفته شده که در اواسط دهه پیش، اپل حتی تلویزیون هایی با نمایشگر شفاف را نیز مورد آزمایش قرار داده اما به دلیل قیمت بسیار بالای این نوع از پنل ها، از تولید انبوه آنها منصرف شده است.

به هر حال توسعه سرویس تلویزیون اینترنتی اپل همچنان ادامه خواهد داشت و این کمپانی قرار است نسخه جدید جعبه این سرویس یا همان Apple Tv را در جریان کنفرانس توسعه دهندگان WWDC معرفی نماید.گفته شده نسخه جدید اپل تی وی باریک تر بوده و پلتفرم نرم افزاری اش نیز دست خوش تغییرات بسیاری شده؛ از طرف دیگر اپل ریموت کنترل این محصول را نیز باز طراحی نموده و کیفیت و راحتی کار با آن را افزایش داده است.

پیش از این نیویورک تایمز گزارش کرده بود که ریموت کنترل اپل تی وی جدید دارای صفحه لمسی خواهد بود. همچنین BuzzFeed اعلام کرده است که این جعبه راه اندازی، اپ استور را اجرا خواهد کرد و و البته با دستیار صوتی اپل یا همان سیری همراه خواهد بود.

منبع : theverge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*