گلکسی اس 22 سامسونگ

انتظار وجود دوربین زیر نمایشگر در سری گلکسی اس ۲۲ سامسونگ را نداشته باشید!

احتمالا گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۲ سامسونگ – Samsung Galaxy S22 هم با صفحه نمایش حفره‌دار عرضه خواهند شد و دوربین زیر نمایشگر در آن‌ها جایی نخواهد داشت.

انتظار می‌رود نسل جدید پرچمداران دنیای موبایل، از دوربین زیر نمایشگر برخوردار باشند و در سال آینده میلادی، این تکنولوژی فراگیر شود. اما ظاهرا اعضای سری گلکسی اس ۲۲ سامسونگ را هم با دوربین سلفی درون حفره‌ای (punch hole) ملاقات خواهیم کرد.

گلکسی اس 22 سامسونگ

این ادعا را یک افشاگر سرشناس چینی (DigitalChatStation) مطرح کرده است، آن هم در حالی که گفته می‌شود گوشی منعطف گلکسی زد فولد ۳ به دوربین زیر نمایشگر تجهیز خواهد شد.

می‌توان این‌گونه تفسیر کرد که سامسونگ در استفاده از طراحی punch hole به بلوغ رسیده است و برای پرچمداران بعدی خود، راهکار مطمئن‌تر را به فناوری مدرن‌تر ترجیح می‌دهد.

گلکسی اس 22 سامسونگ

بر اساس این گزارش، حفره‌ی نمایشگر سری گلکسی اس ۲۲ سامسونگ در مرکز بخش فوقانی پنل تعبیه خواهد شد. سنسور اصلی در پشت هم باید ۱۰۰ مگاپیکسلی باشد. البته همچنان شایعاتی از وجود سنسور اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی در گلکسی اس ۲۲ اولترا شنیده می‌شود.

به هر حال هیچ‌یک از این گمانه‌زنی‌ها تایید شده نیستند و با توجه به زمان زیادی که تا رونمایی از سری گلکسی S22 باقی مانده است؛ نباید هیچ چیز را قطعی بدانیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

این سایت توسط ری کپچا و گوگل حفاظت می شود سیاست حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

۲ دیدگاه

  1. چه عجب بالاخره میخواد از ۱۲ مگاپیکسلی بیرون بکشه.!

  2. بعد دو سال استفاده از یه سنسور، استفاده از سنسور جدید لازم بود