هدیه ایرانسل

هدیه ایرانسل به مشترکان به مناسبت عید قربان و غدیر

هدیه ایرانسل به مشترکان به مناسبت عید قربان و غدیر اعلام شد. این اپراتور برای تمام مشترکان خود هدایای ویژه‌ای شامل بسته اینترنت و مکالمه و همچنین طرح مکالمه رایگان در نظر گرفته است.

اپراتور ایرانسل هدایای ویژه‌ای شامل بسته اینترنت و مکالمه و همچنین طرح مکالمه رایگان را به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و عید سعید غدیر خم برای کاربران خود در نظر گرفت. مشترکان می‌توانند این هدایای ویژه ایرانسل را در فاصله میان دو عید قربان و عید غدیر خم از بامداد ۳۰ تیر تا شامگاه ۷ مرداد ۱۴۰۰ فعال کنند.

جزئیات هدیه ایرانسل به مناسبت عید قربان و غدیر

تمام مشترکان اپراتور ایرانسل در این ایام می‌توانند بسته ویژه ۳ گیگابایتی اینترنت و ۳ ساعت مکالمه ایرانسلی را با قیمت تخفیفی ۱۰ هزار تومانی خریداری نمایند. کاربران از طریق بخش پیشنهادها در اپلیکیشن ایرانسل من و یا با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۵ مربع (#۵*) می‌توانند این بسته را فعال کنند.

گفتنی است کاربران فقط تا ۳ روز پس از فعال‌سازی این بسته فرصت دارند تا از آن استفاده کنند. همچنین مشترکان با فعال‌سازی طرح هدیه مکالمه می‌توانند پس از ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی آن مکالمه را به شکل رایگان انجام دهند. مشترکان می‌توانند این طرح مکالمه رایگان را از طریق بخش پیشنهادها در اپلیکیشن ایرانسل من و یا با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۴۴۴۴ ستاره ۱ ستاره ۲ مربع (#۲*۱*۴۴۴۴*) فعال کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. هرچی میزنم نمیگیره
    فک کنم سرکاریه