وزیر ارتباطات

مجلسی‌ها به خاطر تلگرام به وزیر ارتباطات کارت زرد دادند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیر ارتباطات کارت زرد دادند. توضیح آذری جهرمی در خصوص محاسبه ترافیک بین الملل برای شبکه اجتماعی تلگرام برای نمایندگان قانع کننده نبود.

امروز، دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰، در نشست علنی مجلس شورای اسلامی به وزیر ارتباطات کارت زرد داده شد. در این نشست، نمایندگان مجلس سوال عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان در خصوص علت عدم شفاف‌سازی و تشریح درباره مفاد قرارداد با تلگرام و دلیل محاسبه ترافیک بین الملل برای کاربران شبکه اجتماعی تلگرام قبل از فیلتر شدن این پیام رسان با وجود استقرار cdnهای تلگرام در کشور را بررسی کردند.

در پایان این جلسه، عباس مقتدایی، نماینده سوال کننده پس از شنیدن توضیحات محمدجواد آذری جهرمی، قانع نشد و سوال خود را به رای نمایندگان مجلس گذاشت. در نهایت از بین ۲۲۸ نماینده حاضر در جلسه مجلس با ۶۳ رای موافق و ۱۳۵ رای مخالف، توضیحات وزیر قانع کننده دانسته نشد و وی از نمایندگان کارت زرد گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

 1. کارت زرد …..
  همه چیز رو تو کشور مسخره بازی گرفته شده ….
  انگار فوتباله ….
  به جای این مسخره بازی‌ها تو این چهل سال که به درد مردم نخوردین خیلی محترمانه استعفاء بدین و توی باقی عمر به کارهای نادرستی که کردین فکر کنید. توی اون دنیا باید جواب بدین‌ها ، یه راهی پیدا کنید و استغفار کنید
  مرگ تنها چیزیه که نه آقا زاده میشناسه نه فقیر و گرسنه
  آخ که اون دنیا چه محشر کبری‌ بشه ، دیدنتون اون دنیا لذت بخشه