گوشی شیائومی می ۹

گوشی شیائومی می ۹ آپدیت MIUI 12.5 به همراه اندروید ۱۱ را دریافت کرد

آپدیت MIUI 12.5 به همراه اندروید ۱۱ گوگل برای گوشی شیائومی می ۹ – Xiaomi Mi 9 منتشر شد. تا پیش از این اندروید ۱۰ روی این گوشی‌ها نصب بود.

شیائومی در حال گسترش انتشار آپدیت MIUI 12.5 است و حالا نوبت به دریافت گوشی شیائومی می ۹ توسط کاربران اروپایی رسیده است. اما خبر خوب اینکه کاربران گوشی می ۹ علاوه بر نسخه جدید رابط کاربری MIUI، مستقیماً از اندروید ۱۰ به اندروید ۱۱ گوگل منتقل خواهند شد.

آپدیت اندروید ۱۱ برای گوشی شیائومی می ۹

آپدیت جدید گوشی شیائومی می ۹

به همین خاطر است که حجم این آپدیت زیاد است. شما پیش از دانلود این آپدیت، مطمئن باشید که حداقل ۲.۴ گیگابایت حجم دارید. این بیلد جدید MIUI V12.5.1.0.RFAEUXM نام دارد و همانطور که گفتیم، برای نسخه اروپایی گوشی Mi 9 عرضه شده است. همانطور که از تصویر بالا مشخص است، برچسب “Stable” به معنای پایدار روی این به‌روزرسانی خورده است. این بدان معنا است که هیچ باگ بزرگی در این نسخه وجود ندارد و اگر هم باشد، باگ‌های جزئی خواهد بود.

اگر همه چیز خوب پیش برود، شیائومی به شکل گسترده‌تری طی هفته‌های آینده این به‌روزرسانی را منتشر خواهد کرد. با این حال اگر نسخه گوشی شیائومی می ۹ شما اروپایی باشد، شانس این را دارید که زودتر از کاربران دیگر نسخه‌ها بتوانید این آپدیت را دریافت کنید.

در صفحه توضیحات این آپدیت تمام موارد با آپدیت MIUI 12.5 دیگر گوشی‌ها یکسان است. در این لیست به «۲۰ برابر توان رندر بیشتر برای سیستم»، «تنظیمات سفارشی مدل دستگاه که می‌تواند گوشی را سریع‌تر کند» و «سبک‌تر، سریع‌تر و اطمینان‌پذیرتر شدن MIUI» اشاره شده است. پچ امنیتی ماه ژوئن ۲۰۲۱ نیز همراه این آپدیت است؛ گرچه تا زمان نصب این به‌روزرسانی روی تمام گوشی‌های سری می ۹، به ماه آگوست برسیم.

در نهایت باید به اپلیکیشن Notes اشاره کرد که به‌روزرسانی بزرگی را در MIUI 12.5 دریافت کرده است. این اپلیکیشن اکنون از طرح‌بندی‌های داینامیک، نقشه‌های ذهنی با ساختارهای پیچیده، ابزارهای جدید برای نقاشی و کشیدن، یک شرتکات جدید برای جسچرهای حرکتی و غیره پشتیبانی می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*