قابلیت جدید اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام امکان کنترل نمایش محتوای نامناسب را به کاربر می‌دهد

فیسبوک ویژگی‌ جدیدی را به Instagram اضافه کرده است. قابلیت جدید اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد تا میزان نمایش محتوای حساس یا نامناسب در بخش اکسپلور را تعیین کنند.

فیسبوک اعلام کرد که قابلیت جدیدی را به اینستاگرام اضافه کرده است که امکان مدیریت محتوای حساس نشان داده شده در این شبکه اجتماعی را فراهم می‌کند. این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا خودشان درباره میزان محتوای حساس (نامناسب) نمایش داده شده در بخش اکسپلور تصمیم گیری کنند.

فیسبوک بر این باور است که کاربران باید قادر به شکل دادن به تجربه کاربری خود در اینستاگرام باشند. این قابلیت جدید در ادامه ویژگی‌هایی همچون غیر فعال کردن کامنت‌ها یا محدود کردن شخصی از تعامل با شما در این پلتفرم محبوب ارائه شده است.

البته اینستاگرام دستور‌العمل‌های خاصی دارد که محتوای مجاز قابل قرارگیری در این شبکه را تعریف می‌کنند. هدف از این تعیین دستور‌العمل‌ها امنیت بیشتر افراد عنوان شده است. اینستاگرام همچنین دستور‌العمل‌هایی نیز در رابطه با محتوای قابل نمایش در تب اکسپلور دارد.قابلیت جدید اینستاگرامبنابراین محتوای حساس (نامناسب) پست‌هایی هستند که اگرچه قوانین اینستاگرام را نقض نمی‌کنند؛ اما ممکن است باعث ناراحتی برخی افراد شوند. پست‌های شامل محتوای جنسی یا خشونت آمیز را می‌توان در این دسته قرار داد.

کاربران می‌توانند از تب اکسپلور در حالت پیش فرض استفاده کنند یا اینکه میزان نمایش محتوای حساس نمایش داده شده را بیشتر یا کمتر کنند. اینستاگرام درک می‌کند که افراد ممکن است نظرات متفاوتی درباره محتوای نمایش داده شده داشته باشند و به همین خاطر می‌خواهد با ارائه این قابلیت جدید، گزینه‌های بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

برای استفاده از قابلیت جدید اینستاگرام می‌توانید به سراغ منوی تنظیمات در گوشه سمت راست برنامه بروید و با انتخاب گزینه حساب کاربری، تنظیمات مورد نظر را اعمال کنید. کاربران می‌توانند هر وقت که بخواهند تنظیمات مربوطه را تغییر دهند؛ البته گزینه «اجازه دادن» که به تماشای محتوای حساس بیشتر منجر می‌شود، برای افراد زیر ۱۸ سال فعال نخواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*