باتری گلکسی A22 5G

نتایج تست باتری گلکسی A22 5G سامسونگ منتشر شد

سامسونگ چندی پیش از گوشی اقتصادی Galaxy A22 5G رونمایی کرد و امروز می‌خواهیم نگاهی به تست باتری گلکسی A22 5G و سرعت شارژ آن داشته باشیم.

گلکسی A22 5G از یک باتری بزرگ با ظرفیت ۵۰۰۰ میلی‌آمپر بهره می‌برد. نسخه معمولی گلکسی ای ۲۲ دارای ضخامت ۸.۴ میلی‌متری است؛ اما ضخامت این گوشی به ۹ میلی‌متر می‌رسد. جالب اینجاست که میزان تفاوت ضخامت نسخه ۵G و مدل عادی گلکسی A32 نیز تقریبا همین مقدار است.

در زیر پنل پشتی هر دو مدل ۵G سامسونگ کمی فضای خالی وجود دارد و این فکر به ذهن فرد می‌رسد که چرا این شرکت از باتری کمی بزرگتری استفاده نکرده است. هرچند ۵۰۰۰ میلی‌آمپر نیز مقدار کمی نیست.

تست باتری گلکسی A22 5G

باتری گلکسی A22 5G

بیایید درباره عملکرد باتری صحبت کنیم. گلکسی A22 5G توانست در تست باتری وب‌سایت GSMArena نتیجه قابل قبول ۱۱۸ ساعت را به دست آورد. نمی‌توان از واژه ضعیف برای توصیف عملکرد باتری این گوشی استفاده کرد؛ اما با نیم نگاهی به عمر باتری سایر گوشی‌های مجهز به تراشه دایمنسیتی ۷۰۰ و باتری با ظرفیت ۵۰۰۰ میلی‌آمپر می‌توان متوجه وضعیت نه چندان خوب این گوشی شد.

باتری گلکسی A22 5G

این نتیجه، نسخه ۵G گلکسی A22 را نزدیک انتهای لیست و در کنار ریلمی ۸ ۵G قرار می‌دهد. برخی گوشی‌های شیائومی همچون ردمی نوت ۱۰ ۵G و پوکو M3 Pro 5G توانسته بودند با سخت افزار مشابه عمر باتری بسیار بهتری را ارائه دهند. این اتفاق نشان می‌دهد که سامسونگ در این گوشی کمی ضعیف‌تر از رقبا عمل کرده است.

نکته مهمی که باید در رابطه با نمره ۱۱۸ ساعتی گلکسی A22 5G به آن توجه کنید این است که در هنگام انجام وبگردی نرخ تازه‌سازی نمایشگر روی ۹۰ هرتز قرار داشت و در طول تماشای ویدیو نیز این میزان روی ۶۰ هرتز تنظیم شده بود.

باتری گلکسی A22 5G

اگر بخواهید نرخ تازه‌سازی را در هنگام وبگردی کاهش داده و روی ۶۰ هرتز تنظیم کنید، می‌توانید نیم ساعت بیشتر از دستگاه استفاده کنید و همین موضوع نیز عمر باتری کلی دستگاه را به ۱۱۹ ساعت می‌رساند.

تست شارژ Galaxy A22 5G

باتری گلکسی A22 5G

 

گلکسی ای ۲۲ از همان سیستم شارژ قدیمی و نام آشنای ۱۵ وات سامسونگ بهره می‌برد و سامسونگ نیز تصمیم گرفته شارژر مربوطه را در جعبه محصول قرار دهد. در واقع گلکسی ای ۲۲ ۵ جی از لحاظ سرعت شارژ جایگاه خوبی در میان رقبای خود ندارد. با گذشت نیم ساعت از آغاز شارژ ۲۳ درصد از ظرفیت باتری پر می‌شود و شارژ کامل گوشی نیز ۲ ساعت و ۲۹ دقیقه طول می‌کشد.

باتری گلکسی A22 5G

 

مدت زمان به دست آمده با توجه به توان شارژر و ظرفیت باتری کاملا قابل پیش بینی بود. اگر بخواهید به بخش مثبت قضیه هم نگاه کنید،‌ گلکسی A22 5G از شارژ سریع‌تری نسبت به گلکسی A02s یا A12 بهره می‌برد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. بسیار عالی و قابل قبوله…با توجه به بازه قیمتی بسیار بسیار خوب عمل کرده این گوشی