فیلم House Of Gucci

اولین تریلر فیلم House Of Gucci ریدلی اسکات را تماشا کنید

فیلم House Of Gucci – خانه گوچی، ساخته‌ی جدید ریدلی اسکات در اواخر امسال به نمایش در‌ می‌آید و در ادامه می‌توانید اولین تریلر آن را تماشا کنید.

فیلم House Of Gucci به کارگردانی ریدلی اسکات، از آثار مورد انتظار امسال است که در ادامه می‌توانید به مشاهده اولین تریلر آن بپردازید.

خانه گوچی، یک اثر جنایی زندگی‌نامه‌ای است و به گذشته‌ی تاریک خانواده‌ی گوچی می‌پردازد که در زمینه‌ی طراحی لباس فعالیت داشتند. در این فیلم، بازیگرانی همچون لیدی گاگا، آدام درایور، جرد لتو، جرمی آیرونز، جک هیوستون، سلما هایک، ریو کارنی و آل پاچینو به ایفای نقش می‌پردازند.

این فیلم که از روی کتاب «خاندان گوچی: داستانی از قتل، جنون، زرق و برق و حرص» اثر سارا گی فوردن اقتباس شده، در رابطه با پاتریزیا رجیانی (Patriza Reggiani) است که در دهه 90 میلادی، برای قتل همسر سابق‌اش دستگیر و محاکمه شد. به دلیل شهرت بالای این خانواده در زمینه‌ی طراحی لباس، اتفاقات رخ داده بسیار رسانه‌ای شدند و سر و صدای زیادی برپا کردند. این فیلم، دلایلِ این قتل و ریشه‌های آن را بررسی خواهد کرد.

اولین تریلر فیلم که توسط استودیوی مترو گلدوین مایر منتشر شده، سیاهی‌های خانواده‌ی گوچی را به خوبی نشان می‌دهد. ریدلی اسکات موفق شده تا یک تیم بازیگری فوق‌العاده‌ را برای روایت این داستان پیچیده به کار بگیرد و لیدی گاگا در نقش اصلی، قانع کننده به نظر می‌رسد؛ ردپای اسکات نیز به خوبی در اثر دیده می‌شود. با کلیک روی لینک زیر می‌توانید این تریلر را در یوتیوب تماشا کنید.

تماشای اولین تریلر فیلم House Of Gucci در یوتیوب

فیلم House Of Gucci به اثر قبلی اسکات یعنی «تمام پول‌های جهان» شباهت‌های زیادی دارد که مورد تحسین منتقدان و طرفداران قرار گرفته بود. هر دو فیلم، بر روی جنایت‌های مشهور اواخر قرن بیستم تمرکز دارند و می‌توان انتظار داشت که ساخته‌ی جدید اسکات نیز موفق از کار درآید.

اما قبل از اینکه فیلم مذکور از راه برسد، طرفداران اسکات می‌توانند منتظر یک اثر دیگر از او نیز باشند. آخرین دوئل (The Last Duel)، دیگر ساخته‌ی این فیلمساز پرآوازه، در تاریخ 15 اکتبر (23 مهر 1400) اکران خواهد شد؛ اثری که به دلیل شیوع کرونا ویروس با تاخیر رو به رو شد. در آخرین دوئل، بازیگرانی همچون مت دیمون، بن افکت، آدام درایور و جودی کومر نقش آفرینی می‌کنند.

فیلم House Of Gucci در تاریخ 24 نوامبر 2021 (3 آذر 1400) به اکران سینماهای جهان در می‌آید و به طور همزمان از سرویس استریم پارامونت پلاس نیز پخش خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*