چری

چری لقب برترین صادرکننده خودرو چین را از آن خود کرد

شرکت خودروسازی چری با تکرار موفقیت خود در حوزه صادرات توانست لقب برترین صادرکننده خودرو چین را از آن خود کند. در ادامه آمار فروش این خودروساز را در نیمه نخست سال ۲۰۲۱ مورد بررسی قرار می‌دهیم.

شرکت چری اخیرا داده‌های فروش خود را برای نیمه نخست سال ۲۰۲۱ منتشر کرد. در ماه ژوئن، چری ۷۳ هزار ۹۸ دستگاه خودرو به فروش رساند که رشد سالانه ۵۸.۳ درصد را نشان می‌دهد و همچنان روند رشد سریع سال جاری را حفظ می‌کند. از ژانویه تا ژوئن، چری ۴۲۴ هزار ۴۵۷ دستگاه خودرو فروخت که رشد سالانه ۸۰.۴ درصدی را نشان می‌دهد.

چری برترین صادرکننده خودرو شد

در بازارهای خارج از کشور، فروش محصولات چری امسال تقریبا هر ماه ۲ برابر یا حتی ۴ برابر شده است. از ماه ژانویه تا ژوئن، چری در مجموع ۱۱۸،۷۴۳ وسیله نقلیه صادر کرده است که در مقایسه با سال گذشته ۱۶۸.۴ درصد افزایش داشته و از صادرات ۱۱۴،۰۰۰ وسیله نقلیه در سال گذشته فراتر رفته و رکورد جدیدی را ثبت کرده است. از ماه فوریه، حجم صادرات خارج از کشور به یک نرخ رشد تهاجمی از سال گذشته ۱۱۷.۳ درصد، ۱۰۱/۹ درصد، ۳۱۲.۵ درصد، ۲۵۶.۵ درصد و ۲۴۳.۲ درصد. (در ماه‌های فوریه- مارچ- آپریل- می- ژوئن) رسیده است.

چری همچنین جزو ۱۰ برند اول بازار برزیل قرار دارد، حجم فروش این خودروساز چینی با افزایش ۲۰۷ درصدی نسبت به سال گذشته به رکورد جدید ۱.۸۸ درصد از سهم بازار بزرگ برزیل رسیده است. همچنین در بازار روسیه چری همیشه یک رشد سریع داشته و حجم فروش آن در ماه ژوئن ۳۴۸ درصد افزایش پیدا کرده است و همچنین در کشور شیلی شاسی بلندهای Chery در ۶ ماه متوالی با سهم بازار ۱۱.۷ درصد در رتبه نخست قرار دارد.

رونق فروش محصولات برند چری در سرتاسر جهان در برگیرنده بسیاری از عوامل است. تولید مدل‌های جدید، سبک و طراحی هوشمند و شیک و پلتفرم به روز با فناوری های پیشرفته بسیاری از مصرف‌کنندگان را به خود جلب می‌کند که نتیجه آن مدل‌های موفق تیگو ۷ پرو و تیگو ۸ پرو است.  عامل دیگر سیستم ویژه خدمات پس فروش ویژه Chery است که با شعار ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته به مشتریان خدمت‌رسانی می‌کند و توانسته بیش از ۱۵۰۰ فروشگاه خدمات در سرتاسر جهان ایجاد کند و بر اساس سنجش جی دی پاورز معتبرترین موسسه سنجش کیفیت در بازار چین این برند موفق به کسب رتبه دوم شده است.

در نیمه دوم سال، مدل‌های جدید سری PRO چری در بازارهای اصلی مانند آمریکای جنوبی، خاورمیانه و آفریقا به بازار عرضه خواهند شد و ما بر این باوریم که عملکرد برجسته‌تری در بازار خواهند داشت. در آینده، بر اساس استراتژی Double 50 چری، تا سال ۲۰۲۵، هدف استراتژیک صادرات ۵۰۰ هزار وسیله نقلیه و ارزش صادراتی ۵ میلیارد دلار آمریکا محقق خواهد شد.

درباره برند Chery

چری یک برند مستقل خودروسازی چینی محسوب می‌شود که علاوه بر پایگاه‌های تحقیق و توسعه در جهان دارای یکی از قوی‌ترین مراکز تحقیق و توسعه تولید موتور، شاسی و سیستم انتقال قدرت بوده و همچنین بیش از ۵۵۰۰ عضو دارد. چری نخستین شرکت خودروسازی چین است که قطعات سی.کی دی، موتور و فناوری‌های خودرویی را صادر کرده است. تاکنون Chery بیش از ۹ و نیم میلیون دستگاه اتومبیل را به فروش رسانده و به بیش از ۸۰ کشور صادر کرده، ۱۸ سال متوالی است که چری برترین صادر کننده خودرو از کشور چین است و رتبه اول را دارا است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. همشونو ایران خریده
    برام جالبه که وقتی واردات خودرو ممنوعه ، چرا این آشغالارو وارد میکنیم از چین
    کم ایران خودرو و سایپا آشغال میسازن که میرین واردم میکنین