هوش مصنوعی

مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در رویداد هفته هوش مصنوعی مشارکت کرد

مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در رویداد هفته هوش مصنوعی مشارکت کرد. این اپراتور علاوه بر ارائه نیازهای اپراتوری به شناسایی شرکت‌های توانمند در این حوزه پرداخت.

رویداد هفته هوش مصنوعی به تازگی آغاز به کار کرد و مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با حضور در بخش «شناسایی شرکت‌های توانمند در حوزه هوش مصنوعی» که توسط صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد به اعلام و معرفی نیازهای فناورانه خود در حوزه هوش مصنوعی پرداخت.

مشارکت همراه اول در رویداد هفته هوش مصنوعی

اپراتور همراه اول با ۵ عنوان نیاز در حوزه هوش مصنوعی شامل چت بات صوتی فارسی، چت بات متنی برای مدیریت ارتباط با مشتری، طراحی و نگهداری هوشمند شبکه سلولی، تشخیص و جلوگیری از ریزش مشتری در اپراتور و تشخیص ناهنجاری‌ها در اپراتور تلفن همراه در رویداد هفته هوش مصنوعی شرکت کرد و به شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های فعال این حوزه پرداخت.

محمدعلی اخایی، سرپرست معاونت دیجیتال و هوشمندسازی مرکز تحقیق و توسعه اپراتور اول تلفن همراه در این رویداد فعالیت‌های این مرکز و نیازهای اپراتور و اولویت‌های حوزه هوش مصنوعی را اعلام و معرفی کرد. به طور کلی در این رویداد ۱۳۳ شرکت فعال در حوزه هوش مصنوعی شرکت داشتند که بعد از برگزاری جلسه‌های مشترک با شرکت‌های متقاضی فناوری، زمینه‌های همکاری مشترک میان شرکت‌ها در راستای نیازمندی‌های خود را ایجاد می‌کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*