نسخه پایدار هارمونی او اس

نسخه پایدار هارمونی او اس برای ۶۵ مدل از دستگاه‌های هواوی و آنر منتشر شد

هم‌اکنون ۶۵ مدل از دستگاه‌های هواوی و آنر می‌توانند نسخه پایدار هارمونی او اس – Harmony OS را دریافت کنند. هواوی به زودی این آپدیت را برای دستگاه‌های بیشتری منتشر خواهد کرد.

حساب کاربری رسمی هارمونی او اس اعلام کرد که ۶۵ مدل از دستگاه‌های برند هواوی و آنر واجد شرایط دریافت یک به‌روزرسانی جدید هستند. نسخه پایدار هارمونی او اس هم اکنون برای نسخه چینی تعداد زیادی از گوشی‌ها و تبلت‌ها عرضه شده است و تعدادی برنامه پیش فرض نیز با خود به همراه دارد.

هواوی وعده داده بود که این به‌روزرسانی را برای ۱۰۰ مدل مختلف عرضه کند تا بتوانند از اندروید به Harmony OS 2.0 مهاجرت کنند و خیلی خوب است که این شرکت توانسته تا به اینجای کار نسخه پایدار این سیستم عامل را برای دو سوم تعداد وعده داده شده عرضه کند.

جالب است که در لیست منتشر شده گوشی هایی همچون آنر ۲۰ و آنر ۲۰ ویو که در بازار‌های جهانی با خدمات موبایلی گوگل عرضه شده بودند، نیز حضور دارند. ما انتظار داریم که لیست دستگاه‌های واجد شرایط دریافت این به‌روزرسانی در نیمه اول ۲۰۲۲ با اضافه شدن گوشی‌های قدیمی‌تری همچون سری میت ۱۰، میت ۹، پی ۲۰ و پی ۱۰ گسترش پیدا کند.

احتمالا تا آن زمان اطلاعات بیشتری پیرامون زمان انتشار نسخه پایدار هارمونی او اس برای نسخه بین‌المللی گوشی‌های مجهز به EMUI و نحوه مهاجرت آنها از اندروید به سیستم عامل هواوی منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. بروزرسانی واسه y9s نیومده