بی ام و iX3 مدل 2022

بی ام و iX3 مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت معرفی شد

بی ام و iX3 مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت معرفی شد. نسخه فیس لیفت بی ام و آی ایکس ۳ اکنون از تغییرات ظاهری بزرگی بهره می‌برد. در ادامه با مشخصات این خودرو الکتریکی آشنا می‌شویم.

شرکت آلمانی بی ام و مدتی قبل نسخه فیس لیفت بی ام و X3 را معرفی کرد و اکنون نیز از فیس لیفت نسخه الکتریکی آن یعنی بی ام و iX3 مدل ۲۰۲۲ پرده برداشت. این خودرو برای نخستین بار در نمایشگاه خودرو مونیخ به نمایش گذاشته خواهد شد.

مشخصات بی ام و iX3 مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت

بی ام و iX3 مدل 2022

بی ام و iX3 مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت همانند نسخه X3 از تغییرات ظاهری مانند چراغ‌های جلوی جدید، جلوپنجره بزرگ‌تر و چراغ‌های سه بعدی عقب بهره می‌برد. همچنین این خودرو الکتریکی اکنون به شکل استاندارد از پکیج اسپرت M برخوردار خواهد بود که شامل دماغه تهاجمی‌تر و دیفیوزر اسپرت عقب می‌شود. رینگ‌های ۱۹ یا ۲۰ اینچی با طراحی آیرودینامیکی جدید نیز از سایر تغییرات ظاهری این خودرو محسوب می‌شوند.

بی ام و iX3 مدل 2022

در کابین این خودرو نیز شاهد تغییرات بزرگی هستیم. بی ام و برای این نسخه صفحه آمپر دیجیتالی ۱۲.۳ اینچی و نمایشگر ۱۲.۳ اینچی یا ۱۲.۵ اینچی سیستم اطلاعاتی-سرگرمی را در نظر گرفته است. از سایر تغییرات کابین بی ام و iX3 مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت نیز می‌توان به پانل دکمه‌های جدید، کنسول میانی بازنگری شده و شیفتر جدید اشاره کرد. البته بی ام و برای این خودرو اکنون صندلی‌های اسپرت جدیدی را به شکل استاندارد در نظر گرفته که از روکش چرمی سوراخ‌دار بهره می‌برند.

بی ام و iX3 مدل 2022

از لحاظ فنی بی ام و iX3 مدل ۲۰۲۲ فیس لیفت با تغییراتی همراه نبوده و همانند قبل از پیشرانه تک موتور الکتریکی بهره می‌برد که در عقب تعبیه شده و می‌تواند قدرتی برابر با ۲۸۲ اسب بخار و گشتاور ۴۰۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. این خودرو ظرف مدت ۶.۸ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و بی ام و حداکثر سرعت آن را نیز روی ۱۸۰ کیلومتر محدود کرده است. نیروی پیشرانه این خودرو الکتریکی توسط پکیج باتری ۸۰ کیلووات ساعتی تامین می‌شود که طبق معیارهای WLTP با هر بار شارژ می‌تواند برد حرکتی ۴۶۰ کیلومتری را ارائه دهد.

بی ام و iX3 مدل 2022

مالکان این خودرو پس از اتمام شارژ باتری‌ها نیز می‌توانند با شارژر ۱۵۰ کیلوواتی ظرف مدت ۱۰ دقیقه حدود ۱۰۰ کیلومتر برد خودرو را افزایش دهند. همچنین با شارژر ۱۱ کیلوواتی در خانه نیز می‌توان ظرف مدت ۷.۵ ساعت باتری‌ها به صورت کامل شارژر کرد. این خودرو در کارخانه‌های مستقر در چین به تولید می‌رسد و پس از آن روانه بازارهای مختلفی چون بازار اروپا خواهد شد. قرار است نسخه فیس لیفت این خودرو از ماه سپتامبر با قیمت ۶۷ هزار و ۳۰۰ دلار به بازار اروپا عرضه شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. با تغییرات ریزی که توش انجام شده بازم قشنگه
    اگه یکم قدرت هم بیشتر بود عالی میشد ولی در کل برای استفاده روزانه عالی و کافی به نظر میرسه

  2. نسبت به قبل جذاب تر شده

  3. به دلم نشست. برقی هست ولی خوشم اومد دیگه

  4. چراغ عقبش در حد داچیا است