قیمت ساینا پلاس

سایپا قیمت ساینا پلاس آپشنال را در مرداد 1400 اعلام کرد

قیمت ساینا پلاس در مرداد 1400 اعلام شد. گروه خودروسازی سایپا با انتشار دعوتنامه‌ای قیمت جدید ساینا آپشنال را در مرداد 1400 اعلام کرد.

گروه خودروسازی سایپا با انتشار دعوتنامه‌های جدید ساینا آپشنال، قیمت جدید ساینا پلاس به عنوان یک سدان اقتصادی ارتقا پیدا کرده را در مرداد 1400 اعلام کرد.

قیمت ساینا پلاس در مرداد 1400

هم‌اکنون قیمت ساینا EX معمولی در کارخانه حدود 104 میلیون و 640 هزار تومان است، اما شرکت سایپا برای ساینا پلاس یا همان ساینا آپشنال قیمت 121 میلیون و 449 هزار تومان را در نظر گرفته است. سایپا این قیمت را برای نسخه سفید این خودرو اعلام کرده و همچنان قیمت سایر رنگ‌های این خودرو مشخص نیست. البته تا به امروز فقط نسخه سفید رنگ ساینا پلاس به بازار عرضه شده و سایپا هنوز رنگ‌های دیگر آن را روانه بازار نکرده است.

مشخصات ساینا آپشنال

قیمت ساینا پلاس

ساینا آپشنال یا همان ساینا پلاس از لحاظ امکانات نسبت به ساینا EX معمولی در سطح بالاتری قرار دارد. این خودرو همانند سایر خودروهای خانواده X200 سایپا از یک موتور 1.5 لیتری 4 سیلندر و 8 سوپاپ بهره می‌برد و می‌تواند قدرتی برابر با 87 اسب بخار و گشتاور 128 نیوتن‌متر را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه توسط گیربکس 5 سرعت دستی به چرخ‌های جلو منتقل خواهد شد. شرکت سایپا در این خودرو نیز برای موتور M15 دریچه گاز برقی در نظر گرفته است.

ساینا پلاس از لحاظ ظاهری به جلوپنجره و زیر سپرهای مشکی رنگ مجهز شده و روی درهای جلوی آن نیز شاهد نشان پلاس هستیم. سایپا برای این خودرو از کاسه چراغ‌های مشابه به کوییک و دستگیره‌های آسان بازشو به همراه شیشه‌های دودی عقب در نظر گرفته است.

قیمت ساینا پلاس

از امکانات ساینا آپشنال می‌توان به نمایشگر لمسی با قابلیت اتصال مستقیم به تلفن همراه، رهیاب ماهواره‌ای، سنسور پارک و دوربین عقب، شیشه‌ها و آینه‌های برقی، تهویه الکتریکی دستی، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، غربیلک فرمان طرح، تریم داخلی چرم مصنوعی، سیستم ضد سرقت ارتقا یافته، ترمزهای دیسکی و کاسه‌ای عقب، ترمز ABS و EBD و دو کیسه هوا اشاره کرد. البته مشتریان پس از تکمیل وجه قادرند امکاناتی چون رینگ آلومینیومی را نیز سفارش دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. تجربه نشون داده که هر چهار چرخی رو میشه به اسم اتومبیل به ملت انداخت، ملت هم با اشتیاق و ولع میخرن، واقعاً عجیب ترین انسان های گیتی هستیم ما