جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال

اولین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال با حمایت همراه اول برگزار می‌شود

اولین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول از روز سه شنبه 2 شهریور 1400 به مدت 9 روز برگزار می‌شود.

نخستین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال از امروز سه شنبه 2 شهریور 1400 آغاز به کار کرده و تا 11 شهریور ادامه خواهد داشت. این جشنواره توسط مرکز فناوری‌های دیجیتالی دانشگاه تهران و با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برگزار می‌شود. همچنین قرار است وحید شاه منصوری، رئیس مرکز تحقیق و توسعه و مصطفی حیدرزاده، مدیرکل راهبردهای دیجیتال همراه اول در پنل‌های تخصصی این جشنواره به سخنرانی بپردازند.

جزئیات برگزاری اولین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال

در این جشنواره تجربیات و آخرین دستاوردها و اقدامات دانشگاه تهران، حامیان و شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه فناوری اطلاعات و يادگیری الکترونیک تبادل خواهد شد. همچنین طی این جشنواره پنل‌های دانشگاه دیجیتال، فرصت‌ها، ارزش‌ها و تاثیرات، پنل‌های معرفی خدمات دیجیتالی دانشگاه تهران، رویداد دریافت ایده‌ها از اعضای هیئت علمی، دانشجویان و شرکت‌ها (reverse pitch)، کارگاه آموزشی، نمایشگاه و میزگردهای تخصصی برگزار می‌شود.

گفتنی است در این رویداد «همایش یادگیری الکترونیکی؛ تجربه‌های زیسته، ارزیابی و آینده نگاری» 2 تا 7 شهریور، «جشنواره فناوری‌های دیجیتال» 6 تا 11 شهریور و «جشنواره یادگیری الکترونیکی» 9 تا 11 شهریور 1400 برگزار خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*