میلک شیک ( Milkshake ) : این احتمالا نام اصلی اندروید M خواهد بود

همانطور که میدانید هر نسخه از سیستم عامل اندروید به ترتیب حروف الفبا، به نام یک خوراکی شیرین نام‌گذاری می‌شوند. نسخه‏‏‏‏‏‌ی قبلی آب‌ نبات‌ چوبی یا Lollipop نام داشت ولی هنوز اعلام‌نشده که M حرف اول اندروید جدید چه خوراکی خوش‌مزه‌ای است.اما ظاهرا تصویر روی ساعت مچی یکی از مسئولین گوگل نام واقعی اندروید M را لو داده است.بر اساس تصویر پس زمینه ساعت این مسئول گوگل به نظر می رسد که نام واقعی اندروید M میلک شیک (Milkshake) است.

z427oc3u

گوگل معمولا با همین روش نسخه های جدید سیستم عامل خود را منتشر می کند.ابتدا نسخه پیشنمایش و مخصوص توسعه دهندگان را منتشر کرده و پس از مدتی نسخه نهایی آن را عرضه می کند.گوگل در نام گذاری نسخه های جدید سیستم عامل موبایلی خود هم ابتدا اندروید جدید را با یک نام رمز و در زمان انتشار نسخه عمومی نام نهایی آن را فاش می کند.

google-io-2015-milkshake-w782

همین داستان در مورد اندروید ام هم تکرار شده و همانطور که در جریان هستید گوگل چند روز پیش در جریان رویداد توسعه دهندگان I/O از آن رونمایی کرد اما نام نهایی این نسخه همچنان یک راز باقی مانده است. اما با توجه به عکسی که سایت The Verge از دیوید برک رئیس بخش مهندسی گوگل، گرفته است، نام این سیستم عامل احتمالا میلک شیک خواهد بود. عکس گرفته شده بسیار زوم شده است و کیفیت خوبی ندارد. اما عکس میلک شیک درون آن قابل مشاهده است. هنوز مشخص نیست این حرکت گوگل از روی عمد صورت گرفته است یا خیر.

منبع : phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. احتمالا اسم آندروید N رو هم میذاره Nutella :Worry: