طراحی گلکسی زد فولد 3

با جزئیات طراحی گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ آشنا شوید

گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ به عنوان دو گوشی منعطف جدید سامسونگ معرفی شدند که در ادامه جزئیات طراحی این گوشی‌ها را بررسی می‌کنیم.

شرکت سامسونگ با معرفی گوشی های سری گلکسی Z خود، مفهوم تجربه شما از گوشی هوشمند را تغییر داد. سری Z به پشتوانه نوآوری در فرم فکتور خود توانسته است روش‌های استفاده از گوشی هوشمند را متنوع‌تر کرده و با دادن امکان باز و بسته کردن گوشی و حتی قرار دادن آن در حالت ایستاده، کاربری روزمره ما از این دستگاه را متحول کند.

اما قابلیت‌های جدید گوشی های گلکسی زد فولد ۳ و Z Flip 3 فراتر از نوآوری صرف در شکل آنها است. محصولات جدید سری گلکسی Z با طراحی متمرکز بر سلیقه کاربران، تجربه‌ای را در اختیار ما قرار می‌دهد که با سبک زندگی مدرن هماهنگی کامل داشته و می‌تواند به زندگی روزمره کاربر، ارزش بالاتری بدهد.

طراحی گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳

بازتعریف طراحی در هر اندازه‌ای

گلکسی زد فولد 3

هرچند هر دوی گلکسی زد فولد ۳ و Z Flip 3 جزو گوشی های تاشوی سامسونگ هستند اما رویکرد این شرکت در طراحی آنها متفاوت بوده. در حالی که گلکسی زد فولد ۳در حالت باز یک نمایشگر به بزرگی دو گوشی همراه را در اختیار شما قرار می‌دهد، گوشی گلکسی Z Flip 3 در حالت بسته تا حد نصف یک گوشی هوشمند معمولی کوچک می‌شود.

جدا از این تفاوت‌ها، هر دوی این محصولات فرم فکتور خاصی دارند که زیر مفهوم کلی گلکسی Z کنار هم قرار گرفته است. در هر دو گوشی، عناصری که در زاویه دید کاربر اختلال ایجاد می‌کرد به شکلی جذاب برطرف شده تا توازن و تقارن بصری کامل در آنها ایجاد شود. طراحی‌های بهینه‌سازی شده هر دوی گلکسی زد فولد ۳ و Z Flip 3 کاملا متمایز است اما هر دوی آنها نماینده هویت سری گلکسی Z سامسونگ هستند.

باز و گسترده

گلکسی زد فولد 3

کاربران گلکسی زد فولد ۳ هر کاری را، از باز یا بسته کردن یا صرفا در دست گرفتن گوشی، می‌توانند بدون مشکل و به روانی انجام دهند زیرا هر دو گوشی در هر دو حالت باز و بسته توازنی کامل در بدنه خود دارند. گلکسی زد فولد ۳ اکنون در حالت بسته هم بسیار باریک‌تر از نسخه قبلی خود بوده و به راحتی در دست کاربر قرار می‌گیرد.

علاوه بر این، در حالت باز و با توجه به انتقال دوربین سلفی به زیر نمایشگر، کاربر تجربه بصری بی‌نظیری خواهد داشت که نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتزی صفحه و صدای استریوی آن هم بازی یا لذت بردن از محتوای تصویری را تا حد بسیاری ارتقا می‌دهد.

منسجم و یکپارچه

گلکسی زد فولد 3

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های گلکسی Z Flip 3 طراحی کوچک و خاص آن است که باعث می‌شود به راحتی در دست هر کاربری جای بگیرد. سامسونگ تلاش زیادی کرده است تا با تغییر طراحی بخش‌های غیر ضروری گوشی راحتی کاربر را افزایش دهد. مثلا روکش بیرونی گوشی و دوربین اصلی به شکلی طراحی شده است که لنز دوربین بیرون‌زدگی نداشته باشد و ظاهری کاملا زیبا به گوشی بدهد.

صفحه نمایش بیرونی گلکسی Z Flip 3 تا چهار برابر بزرگتر از نمونه قبلی بوده و کارکردهای اضافی بیشتری را دارد. اکنون کاربران می‌توانند با استفاده از این صفحه نمایش زنگ ساعت، لیست پخش موسیقی و یادداشت‌های صوتی خود را کنترل کنند.

از کار تا بازی: تجربه‌ای منعطف

گلکسی زد فولد 3

داشتن امکان مولتی‌تسکینگ امروزه بسیار مهم بوده و با توجه به کارکردهای جدید گوشی، به یک نیاز طبیعی تبدیل شده است. طراحی گلکسی زد فولد ۳ و Z Flip 3 با در نظر داشتن این مهم انجام گرفته که کاربران دیگر نمی‌خواهند لحظه‌ای از آنچه دوست دارند و یا آنچه مجبور به انجامش هستند، دور شوند.

کاربران گلکسی زد فولد ۳ می‌توانند با استفاده از نمایشگر ۷.۶ اینچی و قابلیت Flex Mode به راحتی چندین کار را به صورت همزمان انجام دهند. در گوشی گلکسی Z Flip 3 هم شما می‌توانید با استفاده از حالت Flex همزمان اقدام به ضبط ویدیو و برقراری تماس ویدیویی با دوستان خودتان کنید، بدون این که نیاز به تجهیزاتی اضافی داشته باشید. گلکسی زد فولد ۳ و Z Flip 3 با این هدف طراحی شده‌اند که تمامی نیازهای کاربران امروزی را در هر دو حوزه کار و سرگرمی برآورده کنند تا نیازی نباشد کاربر بین این دو بخشی، یکی را انتخاب کند.

بهره‌وری بالاتر و انجام کارهایی بیشتر به صورت همزمان

گلکسی زد فولد 3

طراحی نوآورانه گلکسی زد فولد ۳ یک همراه عالی برای فعالیت‌های روزمره شماست. نمایشگر بیرونی گوشی امکان انجام کارهای مختلفی را بدون نیاز به باز کردن گوشی به شما می‌دهد و قابلیت مولتی‌تسکینگ هوشمند بهره‌وری انجام کارهای مختلف در زمان حرکت را بالاتر می‌برد. با کشیدن اپلیکیشن‌ها از Taskbar2 در صفحه اصلی گوشی به سمت بیرون، می‌توانید تا سه اپلیکیشن را به صورت همزمان فعال کنید و هر لینکی هم که به این شکل بیرون کشیده شود، در یک پنجره جدید باز می‌شود تا خللی در جریان کاری شما ایجاد نشود.

حالت Flex گوشی گلکسی زد فولد ۳ کار تماس تلفنی را بسیار ساده می‌کند زیرا در هر جایی که باشید می‌توانید براحتی و حین تماس تصویری، کار یادداشت‌برداری و یا مرور اینترنت را هم انجام دهید. قلم S Pen 3 این گوشی که به صورت خاص برای آن طراحی شده هم به کاربران امکان می‌دهد تا با دقت و سرعت بیشتری کار کشیدن و انتقال اپلیکیشن‌ها را انجام داده یا با دستخط خودشان یادداشت‌برداری کنند.

ابزارهایی برای ارتباط بهتر

طراحی گلکسی Z Flip 3 بسیار خاص است اما ساختار نوآورانه آن به ویژه در زمان ارتباط با گروه بزرگی از افراد، کاملا مفید است. انجام کارهایی مانند پخش زنده، وی‌لاگ و دیگر فعالیت‌های مشابه با این گوشی در حالت باز بسیار ساده‌تر است و در حالت بسته هم شما می‌توانید با استفاده از نمایشگر بیرونی گوشی، عکس‌های سلفی جذابی از خود بگیرید. گلکسی Z Flip 3 به کاربران کمک می‌کند خودشان را به همان شکلی که دوست دارند، نمایش دهند.

هویتی خاص برای هر کاربر

گلکسی زد فولد 3

هرچند هر دوی گلکسی زد فولد ۳ و Z Flip 3 ماهیت طراحی گوشی های گلکسی Z سامسونگ را در خود دارند اما طراحی منحصربه‌فرد و خاص آنها با انتظارات چندگانه کاربران امروزی کاملا سازگاری دارد.

در طراحی گلکسی زد فولد ۳بر قدرت و ماندگاری گوشی تاکید شده در حالی که گلکسی Z Flip 3 نماد یک گوشی بسیار زیباست که همه کارکردهای مورد انتظار کاربر را هم برآورده می‌کند.

نوآوری‌های پیشرفته با طراحی فراتر از زمان

طراحی گلکسی زد فولد ۳ در واقع بازتعریف طراحی کلاسیک یک گوشی هوشمند به شکلی مدرن و در رنگ‌هایی باکیفیت است. رنگ مشکی فانتوم این گوشی تداوم میراث طراحی‌های خاص سامسونگ بوده و رنگ سبز بر اهمیت توجه به محیط زیست در دنیای امروز تاکید دارد.

کاور ویژه گلکسی زد فولد ۳ به نام Cover 4 هر دو بخش جلویی و پشتی گوشی را پوشانده و کاربر می‌تواند از کیس خاص قلم S Pen هم برای نگهداری راحت این قلم در کنار گوشی استفاده کند.

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*