بازی خدای جنگ

اولین تریلر گیم‌پلی بازی God of War: Ragnarok را تماشا کنید

سرانجام در رویداد پلی‌ استیشن از تریلر گیم‌پلی بازی God of War: Ragnarok رونمایی شد. خودتان را برای بازگشت کریتوس و آترئوس آماده کنید.

نسخه جدید خدای جنگ از مدت‌ها پیش با شایعات و گمانه‌زنی‌های فراوانی همراه بود. آغاز ساخت این عنوان اولین‌بار دقیقاً یک سال پیش با یک لوگو مرموز و نمایشی بسیار کوتاه اعلام شد. اما در رویداد پربار و هیجان‌انگیز پلی استیشن، بالاخره شاهد انتشار اولین تریلر بازی God of War: Ragnarok بودیم.

این تریلر نفس‌گیر به نزاع و جدال لفظی آترئوس با پدرش کریتوس بر سر سرنوشت خود اختصاص دارد، زیرا فاجعه رگناروک در حال ظهور است. علاوه‌بر بخش‌های داستانی، شاهد گیم‌پلی جذاب این عنوان هم هستیم که مبارزات کریتوس با دشمنان را به تصویر می‌کشد. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید.

بازی God of War: Ragnarok نهمین قسمت از این مجموعه است که دنباله نسخه منتشرشده در سال ۲۰۱۸ (و برنده بهترین بازی سال) به حساب می‌آید. نسخه قبلی خدای جنگ، فرنچایز محبوب و قدیمی سونی را از یونان باستان به جهان اسکاندیناوی برد و کریتوس را در برابر خدایان و هیولاهای اساطیر نورس قرار داد. این عنوان که توسط استودیو سانتا مونیکا ساخته شده است، یک کریتوس نه‌چندان مهربان را به تصویر می‌کشد که جدال‌ و کشمکش‌هایش با پسرش آترئوس تمامی ندارد. این دو درون قلمرویی به سر می‌برند که مملو از هیولاهای عجیب، خدایان کینه‌توز و حضور ماری غول‌پیکر است؛ در نسخه جدید، مبارزات آن‌ها همچنان ادامه دارد.

نسخه قبلی God of War توسط منتقدان به شدت موردتحسین قرار گرفت و با دریافت جوایز فراوان‌اش، کوری بارلوگ را سربلند کرد. بازی God of War Ragnarok ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۱ منتشر شود اما به دلیل همه‌گیری کروناویروس، انتشار این عنوان به تاخیر افتاد و به سال ۲۰۲۲ موکول شد. به نظر می‌رسد با توجه به رسمی شدن عنوان بازی و نخستین تریلر آن، باید در آینده خودمان را برای جزئیات بیشتر و احتمالاً نمایش بعدی آماده کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*