ماشین لباسشویی P156I سامسونگ

با ویژگی‌های ماشین لباسشویی P156I سامسونگ آشنا شوید

ماشین لباسشویی P156I سامسونگ با قابلیت‌های پیشرفته خود تجربه یک شستشوی هوشمندانه در نصف زمان را برای کاربران به همراه خواهد داشت.

شیوع بیماری و فصل گرما باعث شده تا تعداد دفعات روشن کردن ماشین لباسشویی خانه نسبت به قبل بیشتر شود. در خانه ما چند وقتی بود که بعضی اوقات دو بار در روز مجبور به روشن کردن لباسشویی می‌شدم، تا این که با خرید ماشین لباسشویی جدید این موضوع حل شد. ماشین لباسشویی قدیمی خانه که سال‌ها پیش خریده بودم، ظرفیت دیگ کمی داشت. طی این سال‌ها با بزرگتر شدن فرزندانم نیاز به ماشین لباسشویی بزرگتر و پرظرفیت‌تر را احساس می‌کردم. برای همین در ماشین‌ لباسشویی‌های بزرگ به دنبال مدل مناسبی بودم تا این که در شبکه‌های اجتماعی با لباسشویی ۹ کیلویی P156I سامسونگ آشنا شدم. دستگاهی توانمند که با هوش مصنوعی شستشوی لباس‌ها را حرفه‌ای‌تر و تمیزتر انجام می‌دهد و در نصف زمان می‌تواند عملکردی دقیق و پاکیزه  داشته باشد.

مشخصات ماشین لباسشویی P156I سامسونگ

شستشو با هوش مصنوعی

ماشین لباسشویی P156I سامسونگ

یکی از جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین بخش‌های لباسشویی P156I در خانه ما و در شرایط فعلی که به شدت ماشین لباسشویی کاربردی و فعال شده، فناوری QuickDrive آن بود. این فناوری زمان شستشو را به شکل حیرت‌آوری کم می‌کند و می‌تواند زمان را تا ۵۰ درصد و میزان مصرف انرژی را تا ۲۰ درصد کاهش ‌دهد. این فناوری نه تنها ذره‌ای در کیفیت شستشو تغییر ایجاد نمی‌کند، بلکه به کمک هوش مصنوعی بهینه‌ترین و پاکیزه‌ترین شستشو را در اختیار شما می‌گذارد.

در کنار فناوری QuickDrive هم سامانه هوشمند Q-rator در لباسشویی های P156I سامسونگ است که از داده‌های جمع‌آوری شده در جریان تعاملات کاربران با لباسشویی استفاده می‌کند و چرخه شستشو را هوشمندانه‌تر و بهینه می‌کند. ضمن این که برنامه‌ریز شستشو به بهینه کردن زمان‌بندی شستشو هم کمک می‌کند.

ماشین لباسشویی P156I سامسونگ

البته برای استفاده از سامانه Q-rator لازم است به اینترنت متصل باشید و یک حساب کاربری سامسونگ روی دستگاه‌های اندرویدی یا آیفون داشته باشید. اطلاعات و داده‌های وارد شده و الگوهای مصرف کاربران در این سامانه ذخیره می‌شود و همین موضوع باعث می‌شود پیشنهادها و گزینه‌های سودمندتری برای شستشو داشته باشید.

بخارشویی و اضافه کردن لباس در هر زمان  

ماشین لباسشویی P156I سامسونگ

ادواش (Add Wash) نام فناوری منحصر‌به‌فردی است که در مدل‌ P156I سامسونگ وجود دارد. این فناوری به شما این امکان را می‌دهد که بعد از این که لباسشویی را روشن کردید، نگران لباس‌های فراموش شده پشت در نباشید! با این فناوری می‌توانید پس از شروع چرخه شستشو هم به سادگی و به سرعت لباس‌هایتان را به چرخه شستشو اضافه کنید. همچنین می‌توانید لباس‌های شسته شده با دست را که نیاز به آبکشی یا آبگیری دارند، در مرحله اخر به دیگر لباس‌ها اضافه کنید.

علاوه بر این قابلیت، در این سری از لباسشویی‌های سامسونگ فناوری Hygiene Steam هم وجود دارد. با Hygiene Steam می‌توانید با بخار لباس‌های خود را به صورت عمیق و بهداشتی بشویید. در شرایط فعلی که لباس‌ها بیشتر شستشو می‌شوند می‌توانید آلودگی و میکروب‌ها لباس‌ها را با این فناوری از بین ببرید چون Hygiene Steam باعث می‌شود که تمام آلودگی‌های مقاوم و ۹۹ درصد از باکتری‌ها و عوامل حساسیت‌زا از البسه پاک شوند.

شستشوی پرتوان با مصرف انرژی کم

ماشین لباسشویی P156I سامسونگ

یکی دیگر از فناوری‌های لباسشویی P156I سامسونگ Eco Bubble است. کار این فناوری به این شکل است که ماده شوینده را به حباب تبدیل کرده و به سرعت درون پارچه نفوذ می‌کند و امکان شستشوی موثر و قدرتمند را حتی در دمای پایین، فراهم می‌کند. فناوری Eco Bubble آلودگی را به آسانی برطرف می‌کند و ضمن محافظت از رنگ و بافت پارچه، مصرف انرژی را به شدت کاهش می‌دهد و باعث کاهش هزینه‌های انرژی مصرفی می‌شود.

علاوه بر فناوری‌های بالا اگر باز هم لباس‌هایتان لکه‌های سختی داشت تنها با فشردن دکمه Bubble Soak می‌توانید انواع لکه‌های مقاوم را از لباس‌ها حذف کنید. لباس‌ها با فناوری Bubble Soak کاملا درون حباب‌های فعال غوطه‌ور شده و سست می‌شوند و آلودگی‌ها و لکه‌ها به سرعت از لباس‌ها پاک می‌شوند.

تمیز و روشن

ماشین لباسشویی P156I سامسونگ

یکی از جذابیت‌های ظاهری و کاربردی این لباسشویی هم چراغ داخلی دیگ آن است که به شما اجازه می‌دهد که محتوای داخل دیگ را به آسانی ببینید و مطمئن شوید که چیزی داخل دیگ جا نمانده است و محتویات آن را به خوبی ببینید و به آسانی بررسی کنید.

‎‎‎ اگر هم دیگ نیاز به شستشو و ضد عفونی داشت فناوریEco Drum Clean ‎‎‎ داخل دستگاه شما را تمیز می‌کند و باکتری‌های عامل ایجاد بو و آلودگی را بدون استفاده از مواد شیمیایی قوی از بین می‌برد.

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.