خرید جک درب پارکینگ

برای خرید جک درب پارکینگ چه باید بدانیم؟

خرید جک درب پارکینگ یا درب اتوماتیک یکی از نیازهای امروز هر ساختمان و منزلی است. باز کردن و بستن درب های پارکینگ و ورودی خودرو خیلی لازم به حساب می‌آید. به خصوص که در ساختمان ساکنان زیادی اقامت داشته باشند. جدای از صرفه‌جویی در زمان این که برای باز و بسته کردن درب نیاز به پیاده شدن از خودروی خود ندارید یکی از مزیت‌های امنیتی نصب جک پارکینگ است.

اطلاعات لازم برای خرید جک درب پارکینگ

یکی از اولین دسته بندی‌های جک درب پارکینگ تقسیم بندی به جک تک لنگه و جک دو لنگه است. در اکثر مواقع جک‌های نصب شده از جنس دو لنگه هستند. جک های دو لنگه غیر از آن که نسبت به تک لنگه‌ها ارزان‌تر هستند نیازمند جک‌هایی با قدرت کمتر برای جابه‌جایی درب‌ها هستند. ضمن آن که در زمان بستن درب قدرت بیشتری دارند. از طرفی جک های تک لنگه تنها یک طرف را اشغال می‌کنند.

خرید جک درب پارکینگ یا درب ریلی

درب های ریلی هم نوعی درب اتوماتیک هستند با این تفاوت که می‌توانند فضایی ۱۰۰ درصدی به مردم بدهند. این درب‌ها مقاومت بسیار بیشتری در برابر فشار برای باز کردن دارند. کارکرد ساده‌تری از سیستم‌های بازویی دارند و فتوسل آن‌ها در داخل منزل نصب می‌شود و آن را از دزدی در امان نگه می‌دارد.

برای خرید جک درب پارکینگ چه ویژگی‌هایی مد نظر است؟

خرید جک درب پارکینگ را بر اساس قدرت جابه‌جایی هر لنگه انتخاب می‌شود. این به خاطر آن است درب های پارکینگی هر کدام یک وزن مخصوص دارند و برای باز و بسته کردنشان نیاز به یک حد از قدرت است. همچنین هر جک توان جابه‌جایی درب‌هایی با یک عرض خاص را دارند.

یکی دیگر از مشخصه‌هایی که در انتخاب و خرید جک درب پارکینگ لازم است میزان ولتاژ مصرفی موتور جک اتوماتیک است. مثلا برخی برندها از برق مصرفی با ولتاژ ۲۴ و برخی از ولتاژ ۲۲۰ در ساخت موتور جک استفاده می‌کنند. میزان ولتاژ پایین برق مصرفی باعث می‌شود حرارت تولید شده توسط موتور جک کمتر باشد و این در مناطقی که حرارت هوا بسیار است خیلی ارزش دارد. چرا که از مختل شدن فعالیت موتور جلوگیری می‌کند.

خرید جک درب اتوماتیک بر اساس تعداد تردد

یکی از ویژگی‌هایی که باید به آن توجه داشت برای خرید جک درب پارکینگ میزان جواب‌دهی در تردد است. یعنی چند بار در روز توان باز و بسته شدن را دارد. برای مثال اغلب انواع جک درب پارکینگ ایرانی در ساختمان‌هایی با میزان تردد حدود ۲۰ واحد را دارند.

در نظر داشته باشید که اگر قصد خرید جک درب پارکینگ برای ساختمان‌هایی با واحدهای زیاد یا ساختمان‌های اداری هستید باید از فروشنده توان میزان تردد جک را بپرسید و متناسب با آن خرید کنید.

انواع جک درب اتوماتیک

خرید جک درب پارکینگ ایرانی یا خارجی

انتخاب و خرید جک درب پارکینگ ایرانی یا خارجی بسته به میزان بودجه شما و همچنین میزان استفاده شما دارد. اگر ساختمانی با تعداد واحدهای زیاد دارید می‌توانید از جک درب اتوماتیک خارجی استفاده کنید. چرا که هزینه زیاد آن بین تمام واحدها تقسیم می‌شود و از طرفی میزان زیاد تردد نیازمند موتور جک قوی می ‌اشد که می‌توانید با خرید جک درب اتوماتیک ایتالیایی یا اسپانیایی به این مهم دست پیدا کنید.

یکی از موفق‌ترین کشورها در زمینه تولید جک های درب پارکینگ کشور ایتالیاست. این کشور قدمت زیادی در تولید جک پارکینگی دارد. ضمنا همان‌طور که می‌دانید ایتالیا مهد طراحان صنعتی بزرگ دنیاست. لذا این کشور محصولاتی زیبا و مدرن را به دنیا عرضه می‌کند. بنابراین اگر ساختمانی زیبا و شیک دارید بد نیست از محصولات ایتالیایی استفاده کنید.

البته اگر تعداد واحدهای ساختمان آن چنان نیست می‌توانید از جک های درب پارکینگ ایرانی استفاده کنید. ایران هم سال‌هاست که در این زمینه شروع به فعالیت کرده و محصولات خوبی را روانه بازار کرده است. برخی از این محصولات از لیسانس برندهای ایتالیایی و اسپانیایی برخوردار هستند.

خرید جک درب پارکینگ تابا

از جک های پارکینگی ایرانی مرغوب و خوب جک درب پارکینگ تابا الکترونیک است. تابا الکترونیک سال‌هاست که در زمینه وسایل کنترل تردد مانند آیفون و اخیرا در جک اتوماتیک وارد شده و سابقه خوبی از خود به جای گذاشته است. البته تابا الکترونیک در این زمینه تنها یک مدل تاکنون به بازار ارائه کرده است. اما حضور گسترده تابا در بازار و نمایندگی‌های زیاد این شرکت می‌تواند خیال شما را از خدمات پس از فروش جک پارکینگی تابا جمع کند.

شما می‌توانید از فروشگاه اینترنتی فارسیان شاپ به عنوان نمایندگی تابا مشهد و شرق کشور خرید کنید. این فروشگاه به تمام کشور ارسال دارد.

خرید جک درب پارکینگ یوتاب

جک درب اتوماتیک یوتاب محصول کارخانه الکتروپیک است. این شرکت در زمینه ساخت انواع وسایل الکترونیک سابقه طولانی دارد. اما در ساخت آیفون تصویری و صوتی بیشتر شهرت دارد. اگر تاکنون قصد خرید آیفون تصویری الکتروپیک داشته‌اید حتما با کیفیت محصولات آن آشنا هستید. جک یوتاب هم علی رغم آن که ایرانی است از کیفیت و خدمات پس از فروش بسیار مناسبی برخوردار است.

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*