قیمت پیکاپ KMC T8

افزایش قیمت پیکاپ KMC T8 در شهریور ۱۴۰۰

شرکت کرمان موتور قیمت پیکاپ KMC T8 دو دیفرانسیل مونتاژی را در شهریور ۱۴۰۰ اعلام کرد و وانت کی ام سی تی ۸ با افزایش قیمت مواجه شده است.

با توجه به صدور دعوتنامه‌های غیر قطعی خودروی پیکاپ KMC T8، شرکت کرمان موتور قیمت این خودرو را افزایش داده است. کرمان موتور این خودرو را در بعضی از بخشنامه‌های خود با شرایط پیش فروش و مشارکت در تولید با قیمت غیر قطعی عرضه کرد.

افزایش ۷۰ میلیونی قیمت پیکاپ KMC T8

تاکنون قیمت این خودرو ۶۹۹ میلیون تومان بود که با افزایش قیمت ۷۰ میلیون تومانی به ۷۶۹ میلیون تومان رسیده است. یکی از نمایندگی‌های کرمان موتور اعلام کرد که این قیمت جدید مصوب و جدید KMC T8 است. در فاکتور نهایی سود مشارکت و سود تاخیر در نظر گرفته خواهد شد.

پیکاپ KMC T8 در بازارهای جهانی، جک T8 نام دارد. این خودروی دو دیفرانسیل و مونتاژی دارای پیشرانه دو لیتری توربوشارژ است. قدرت این پیشرانه ۱۷۴ اسب بخار و گشتاور آن هم ۲۹۰ نیوتن‌متر است. جعبه دنده دستی ۶ سرعته هم انتقال دهنده توان پیشرانه به چرخ های جلو است. پیکاپ کی ام سی T8 قادر به استفاده از وضعیت‌های مختلف در سامانه انتقال قدرت است.

وضعیت‌های ساختار انتقال قدرت پیکاپ KMC T8 شامل حالت تک دیفرانسیل عقب، دو دیفرانسیل سبک و دو دیفرانسیل سنگین هستند که به صورت الکتریکی تنظیم می‌شود. دیگر امکانات این خودرو شامل دو کیسه هوا، فرمان هیدرولیک، سنسور پارک و دوربین عقب، استارت دکمه‌ای، کروز کنترل، تهویه الکتریکی، نمایشگر لمسی، تریم داخلی چرم مصنوعی، شیشه‌ها و آینه‌های برقی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، چراغ روشنایی روز، لامپ های زنون، سنسور نور و… است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*