اپل واچ سری 7

بند سایر اپل واچ‌ها روی اپل واچ سری ۷ قابل استفاده خواهند بود

از آنجایی که طراحی کلی اپل واچ سری ۷ تغییر محسوسی در طراحی نداشت، بند اپل واچ‌های قدیمی‌تر همچنان قابل استفاده روی این مدل جدید خواهد بود.

امشب اپل در خلال مراسم «California Streaming» از اپل واچ سری ۷ – Apple Watch Series 7 به طور رسمی رونمایی کرد. این در حالی است که شایعات زیادی مبنی بر ایجاد تغییرات اساسی در طراحی اپل واچ جدید به گوش می‌رسید و برخی می‌گفتند به دلیل طراحی بدنه فلت و تغییر ابعاد کلی گجت، بندهای اپل واچ ۷ با آنچه پیش از این دیده بودیم متفاوت خواهند بود.

اما همان‌طور که در مراسم امشب هم دیدیم، بدنه اپل واچ تغییر چندانی به خود ندیده و شایعات در حد همان شایعات باقی ماندند. این بدین معناست که دارندگان اپل واچ‌های قدیمی‌تر می‌توانند بندهای قدیمی‌شان را روی اپل واچ جدید نیز بیاندازند و از آن استفاده کنند.

اپل واچ سری 7

اپل واچ جدید در پنج رنگ جدید در نسخه بدنه آلومنیومی، سه رنگ جدید بدنه استیل و دو رنگ جدید تیتانیومی عرضه خواهد شد. به لطف نمایشگر بزرگترش، اپل واچ سری ۷ می‌تواند یک کیبورد کامل QWERTY را نمایش بدهد که از ویژگی QuickPath یا همان سوایپ روی حروف پشتیبانی می‌کند. رابط کاربری آن نیز بهینه شده و واچ‌فیس‌های جدیدی روی این گجت نمایش داده می‌شوند.

اپل می‌گوید سری جدید اپل واچ در محیط‌های سربسته روشنایی بیشتری خواهد داشت و با توجه به گواهی‌های IP6X مربوط به مقاومت در برابر گرد و خاک، گواهی WR50 مربوط به مقاومت نسبت به نفوذ آب و نمایشگر مقاوم در برابر شکستگی، کوپرتینویی‌ها این اپل واچ را مقاوم‌ترین اپل واچ تا به امروز می‌دانند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*