باتری شیائومی 11T پرو

نتایج تست باتری شیائومی ۱۱T پرو منتشر شد؛ عملکرد پرچمدار شیائومی چگونه است؟

گوشی پرچمدار Xiaomi 11T Pro با پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ و نمایشگر خمیده ۱۲۰ هرتز رونمایی شد. بیایید نگاهی به عمر باتری شیائومی ۱۱T پرو و سرعت شارژ آن داشته باشیم.

شیائومی ۱۱T پرو به یک باتری بزرگ ۵۰۰۰ میلی‌آمپری مجهز شده است که نسبت به باتری ۴۵۲۰ میلی‌آمپری می ۱۱i و باتری ۴۶۰۰ میلی‌آمپری می ۱۱ پیشرفت محسوسی به حساب می‌آید.

تست باتری شیائومی ۱۱T پرو

باتری شیائومی 11T پرو

گوشی بالارده شیائومی در تست باتری وب‌سایت GSMArena عملکرد خوبی از خود نشان داد. می‌توان تقریبا یک روز کامل با ۱۱ تی پرو تماس گرفت و بیش از ۱۲ ساعت با رفرش ریت ۱۲۰ هرتز، وبگردی کرد. همچنین باتری این گوشی می‌تواند انرژی لازم برای بیش از ۱۴ ساعت پخش ویدیو (رفرش ریت ۶۰ هرتز) را در اختیار شما قرار دهد.

باتری شیائومی 11T پرو

البته مصرف باتری گوشی در حالت استندبای خیلی خوب نبود و به همین خاطر نماینده شیائومی امتیاز کلی ۹۲ ساعت را کسب کرد.

سرعت شارژ Xiaomi 11T Pro

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های شیائومی ۱۱T پرو پشتیبانی از شارژ سریع ۱۲۰ وات است. شیائومی این فناوری را هایپر شارژ می‌نامد و در جعبه محصول یک آداپتور ۱۲۰ وات و کابل USB سی ۶ آمپر را قرار داده است.

باتری شیائومی 11T پرو

باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپری این گوشی به دو سلول تقسیم شده و هرکدام به صورت جداگانه شارژ می‌شوند. با این ترفند دیگر خبری از افزایش دمای بیش از حد نیست. در حقیقت شارژر خیلی بیشتر از گوشی گرم می‌شود.

باتری شیائومی 11T پرو

شیائومی وعده داده بود که باتری ۱۱T پرو ظرف مدت ۱۷ دقیقه به صورت کامل شارژ شود. در دو تست انجام شده، شارژ کامل یک بار ۲۱ دقیقه طول کشید و بار دیگر ۲۰ دقیقه و ۳۰ ثانیه. البته کمی بیشتر از ۱۷ دقیقه اعلامی توسط شرکت است؛ اما باز هم برای یک باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپری بسیار سریع است. جالب اینجاست که تنها پس از گذشت ۵ دقیقه، باتری به ۴۰ درصد رسید که فوق‌العاده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*