لوسید ایر دریم ادیشن

آژانس محیط زیست EPA برد لوسید ایر دریم ادیشن را ۸۳۰ کیلومتر اعلام کرد

برد لوسید ایر دریم ادیشن توسط آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا (EPA) حدود ۸۳۰ کیلومتر اعلام شد که یک رکورد جدید در حوزه خودروهای الکتریکی محسوب می‌شود.

شرکت خودروسازی لوسید نسخه پرچمدار سدان الکتریکی خود یعنی دریم ادیشن را در دو مدل رنج (Range) به معنای برد و مدل پرفورمنس به بازار عرضه می‌کند که طبق اعلام آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا (EPA) نسخه رنج این خودرو توانسته رکورد جدیدی را در حوزه خودروهای الکتریکی به ثبت برساند.

رکوردشکنی لوسید ایر دریم ادیشن 

لوسید ایر دریم ادیشن

بر اساس اعلام آژانس EPA، برد نسخه رنج این سدان الکتریکی با هر بار شارژ و به همراه رینگ‌های ۱۹ اینچی حدود ۸۳۵ کیلومتر است، اما استفاده از رینگ‌های ۲۱ اینچی باعث می‌شود تا برد حرکتی این خودرو ۹۳۳ اسب بخاری به ۷۵۵ کیلومتر کاهش یابد. مدل پرفورمنس این خودرو که برای ارائه عملکرد بیشتر عرضه شده است از قدرتی برابر با ۱۱۱۱ اسب بخار بهره می‌برد، اما این خودرو با هر بار شارژ کامل و با رینگ‌های ۱۹ اینچی می‌تواند ۷۶۰ کیلومتر را بپیماید که این میزان با رینگ‌های ۲۱ اینچی به ۷۲۵ کیلومتر می‌رسد.

لوسید ایر دریم ادیشن

شرکت لوسید برای این سدان الکتریکی خود نسخه ارزان‌تری با نام گرند تورینگ را نیز در نظر گرفته است که بدون در نظر گرفتن مشوق‌های مالیاتی فدرال قیمت شروع آن حدود ۱۳۹ هزار دلار است. این مدل ۸۰۰ اسب بخاری با هر بار شارژ به همراه رینگ‌های ۱۹ اینچی می‌تواند حدود ۸۳۰ کیلومتر را بپیماید که این میزان با رینگ‌های ۲۱ اینچی به ۷۵۵ کیلومتر کاهش پیدا می‌کند.

لوسید ایر دریم ادیشن

پیتر راولینسون، مدیر اجرایی شرکت لوسید در خصوص این سدان الکتریکی عنوان کرد از این که EPA برای لوسید ایر دریم ادیشن برد ۸۳۵ کیلومتری را اعلام کرد بسیار خوشحالیم. بر این باوریم که چنین رقمی یک رکورد جدید برای تمام خودروهای الکتریکی محسوب می‌شود. وی افزود این رکوردشکنی با تکنولوژی الکتریکی پیشرو و اختصاصی شرکت لوسید انجام شده و فقط با نصب یک باتری بزرگ به چنین عددی دست پیدا نکردیم.

لوسید ایر دریم ادیشن

راولینسون تاکید کرد در واقع تکنولوژی‌های الکتریکی لوسید شرایطی را فراهم کردند تا این سدان الکتریکی بتواند کیلومتر بیشتری را با مصرف انرژی کمتر از باتری‌ها بپیماید. این خودرو نسل بعدی خودروهای الکتریکی محسوب می‌شود. گفتنی است لوسید ایر دریم ادیشن تا پیش از پایان سال ۲۰۲۱ به دست مشتریان خواهد رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*