قلم Slim Pen 2 مایکروسافت

قلم Slim Pen 2 مایکروسافت معرفی شد؛ احساس واقعی نوشتن با فناوری هپتیک

قلم Slim Pen 2 مایکروسافت برای استفاده در سرفیس پرو ۸، گوشی اندرویدی سرفیس دوئو ۲ و دیگر محصولات مجهز به نمایشگر لمسی سرفیس معرفی شد.

مایکروسافت قلم Slim Pen خودش را بازطراحی کرده تا به صورت مغناطیسی آن را داخل کیبورد سرفیس پرو ۸ قرار دهد. قلم Slim Pen 2 مایکروسافت از یک چیپ سفارشی به نام Microsoft G6 و عملکرد هپتیک بهره می‌برد که با هدف واقعی جلوه دادن نوشتن و نقاشی کشیدن، در داخل قلم تعبیه شده‌اند.

قلم اسلیم پن ۲ مایکروسافت

قلم Slim Pen 2 مایکروسافت

مایکروسافت می‌گوید این قلم فناوری هپتیک را برای کار در اپلیکیشن‌های مختلف توسعه داده است و می‌توانید از آن در برنامه‌های مختلفی از جمله Adobe Photoshop استفاده کنید. یک هنرمند که از نمایشگر سرفیس پرو ۸ و قلم هوشمند آن استفاده کرده، می‌گوید سری تیزتر این قلم نسبت به نسل قبل باعث آسان‌تر شدن استفاده از آن و پاسخ‌پذیرتر شدنش شده است. ضمناً این قلم با تمام محصولاتی که امروز مایکروسافت معرفی کرده کار می‌کند. این شامل سرفیس پرو ۸، سرفیس گو ۳، سرفیس پرو ایکس و سرفیس دوئو ۲ می‌شود.

قلم Slim Pen 2 مایکروسافت

ما هنوز اطلاعی از قیمت و تاریخ عرضه قلم اسلیم پن ۲ نداریم، اما واضح است که مایکروسافت این قلم هوشمند را به اکوسیستم محصولات سرفیس آمیخته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*