باتری اپل آيفون 13

نتایج تست باتری اپل آيفون 13 پیشرفت چشمگیری را نسبت به آیفون 12 نشان می‌دهد

نتایج تست باتری اپل آيفون 13 و سرعت شارژ آن منتشر شد. عمر باتری iPhone 13 پیشرفت چشمگیری نسبت به آيفون 12 با باتری ۲۸۱۵ میلی‌آمپری داشته است.

اپل آیفون 13 به یک باتری ۳۲۴۰ میلی‌آمپری مجهز شده است که نسبت به نسل گذشته افزایشی ۱۵ درصدی را به خود دیده است. اپل وعده حداقل ۲ ساعت پخش ویدیو و حداقل ۴ ساعت استریم ویدیو بیشتر را در مقایسه با آيفون 12 داده است.

تست باتری اپل آيفون 13

باتری اپل آيفون 13

وب‌سایت GSMArena برای بررسی ادعای اپل این گوشی را در معرض آزمایش قرار داد و جالب اینکه نتایج به دست آمده حتی از وعده اپل نیز بهتر بودند. آيفون 13 در تست وبگردی توانست ۱۶ ساعت و ۸ دقیقه دوام بیاورد که حدودا ۳ ساعت بیشتر از iPhone 12 است.

باتری اپل آيفون 13

این گوشی همچنین توانست با یک بار شارژ تا ۱۶ ساعت و ۵۰ دقیقه ویدیو پخش کند که از افزایش تقریبا ۴ ساعته در مقایسه با نسل قبل حکایت دارد. گوشی‌های اپل معمولا در بخش تماس 3G و حالت استندبای عملکرد چندان خوبی ندارند و آيفون 13 نیز از این قاعده مستثنی نیست. همین نیز باعث شد که این گوشی به امتیاز کلی ۸۹ ساعت دست پیدا کند.

سرعت شارژ

سیستم شارژ اپل از زمان عرضه سری آيفون 12 تغییری را به خود ندیده است. آيفون 13 را می‌توان با استفاده از آداپتور‌های شارژ سریع USB PD با سرعت ۲۲ تا ۲۵ وات شارژ کرد. البته خود اپل نیز یک شارژر ۲۰ وات را به صورت جداگانه به فروش می‌رساند.

آيفون 13 از شارژ بی سیم سریع نیز پشتیبانی می کند. اگر می‌خواهید از حداکثر سرعت ۱۵ وات بهره‌مند شوید، باید حتما به سراغ شارژر مگ سیف اپل بروید؛ در غیر این صورت باید با سرعت ۵ الی ۷ وات شارژرهای سازگار با استاندارد Qi سر کنید.

باتری اپل آيفون 13

اگر برای شارژ آيفون 13 از آداپتور ۲۰ وات اپل استفاده کنید در ظرف ۳۰ دقیقه ۵۴ درصد از ظرفیت باتری پر خواهد شد. در صورت استفاده از مگ سیف نیز در مدت زمان مشابه، ۳۲ درصد از باتری شارژ می‌شود.

شارژ کامل آيفون 13 حدود ۱۰۶ دقیقه طول می کشد که کمی عجیب است؛ زیرا این گوشی در مدت ۵۰ دقیقه به ۸۰ درصد می‌رسد و پر شدن ۲۰ درصد باقیمانده ۵۶ دقیقه طول می‌کشد.

باتری اپل آيفون 13

شارژ کامل گوشی با استفاده از مگ سیف ۲ ساعت و ۱۹ دقیقه طول می‌کشد که ۴۱ دقیقه سریع‌تر از نسل قبل است. وقتی ظرفیت باتری بیشتر آیفون 13 را در نظر بگیرید، متوجه می‌شوید که اپل در این زمینه خوب عمل کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*