ساید بای ساید RS25 سامسونگ

نگاهی به قابلیت‌ها و ویژگی‌های یخچال ساید بای ساید RS25 سامسونگ

یخچال ساید بای ساید RS25 سامسونگ دارای قابلیت‌ها و فناوری‌های متنوع و مفیدی است که در این مطلب نگاهی به برخی ویژگی‌های آن می‌اندازیم.

خرید کالاهای مهم و ماندنی مثل یخچال و فریزر آنقدر برای من و همسرم اهمیت داشت که تصمیم گرفتیم با تحقیق و جستجو بهترین مدل موجود در بازار را انتخاب کنیم. نظرات افراد در شبکه‌های اجتماعی را می‌خواندیم و از دوستان و آشنایان‌ پرس‌وجو می‌کردیم. در این میان پیشنهاد یکی از دوستانم که به تازگی جهیزیه خریده بود نظر ما را به شدت به خودش جلب کرد. پیشنهاد او ساید‌ بای ساید RS25 سامسونگ بود.

ساید بای ساید RS25 سامسونگ

آنقدر قابلیت‌ها و فناوری‌های موجود در این یخچال قابل توجه بود که من بدون معطلی آشپزخانه‌ام را با سفید برفی جذابی به نام RS25 سامسونگ زیباتر و کارآمد‌تر کردم.

قابلیت‌های ساید بای ساید RS25 سامسونگ

مواد غذایی تازه‌تر با فناوری Multi Flow  

همیشه یکی از دغدغه‌هایی که در زمینه استفاده از یخچال وجود دارد این موضوع است که در طبقات و قفسه‌ها تفاوت دما وجود دارد اما فناوری Multi Flow یا «جریان چندگانه» این موضوع را به خوبی حل کرده است. قابلیت Multi Flow باعث می‌شود همه قفسه و کشوها به یک اندازه خنک ‌شوند و دمای آن همیشه روی یک مقدار ثابت و یکنواخت حفظ ‌شود. همین فناوری کاربردی در این سری از ساید‌ بای سایدهای سامسونگ باعث می‌شود که مواد غذایی برای مدت زمان طولانی‌تری تازه بمانند.

ساید بای ساید RS25 سامسونگ

عملکرد فناوری Multi Flow به این شکل است که جریان هوای چندگانه به وسیله دریچه‌های کوچکی که در هر قفسه وجود دارند باعث می‌شود که دمایی یکسان در تمام فضای یخچال حفظ شود. این سیستم با خنک کردن کل نقاط در همه محفظه‌ها به صورت همزمان، کمک می‌کند تا مواد غذایی‌ برای زمان و مدت بیشتری تازه‌‌تر نگهداری شوند.

دوام و ماندگاری با کمپرسور اینورتر دیجیتال

ماندگاری در یخچال و فریز و به طور کل لوازمی که اصولا سرمایه‌ای و هزینه‌بر هستند موضوع بسیار مهمی است. ساید‌ بای ساید RS25 سامسونگ دارای کمپرسور اینورتر دیجیتال است که ضمن این که مصرف انرژی را به حداقل می‌رساند و هیچ‌گونه صدایی هم تولید نمی‌کند، به شدت بادوام هستند و عملکردی طولانی مدت دارند.

ساید بای ساید RS25 سامسونگ

همچنین اگر به کاهش هزینه‌های مصرف در خانه علاقمند هستید و در عین حال حفاظت از محیط زیست از دغدغه‌های شماست باید بدانید ساید‌ بای ساید RS25 سامسونگ از چراغ‌های LED برای روشن شدن داخل یخچال استفاده می‌کند که هیچ گرمایی منتشر نکرده و نسبت به لامپ‌های معمولی، انرژی کمتری مصرف می‌کند. در واقع دو ویژگی کمپرسور اینورتر دیجیتال و لامپ‌های LED  به خوبی به حفظ انرژی، کاهش گازهای گلخانه‌ای و کاهش هزینه قبض برق‌تان کمک می‌کند.

۷۰ درصد تازه‌تر با فناوری Twin Cooling

در شرایط فعلی که رفت و آمد همچنان سخت است، داشتن ظرفیت بیشتر برای نگهداری مواد غذایی آن هم به شرط تازه ماندن مساله بسیار مهمی است. مساله‌ای که آن را یکی از فناوری‌های کاربردی و فوق‌العاده یخچال ساید‌ بای ساید RS25 سامسونگ به نام Twin Cooling Plus حل کرده است.

عملکرد فناوری Twin Cooling به این شکل است که از دو جریان هوای جداگانه و دو سیستم کنترل دمای دقیق برای حفظ میزان رطوبت بهینه در یخچال و فریزر استفاده می‌شود. سیستم سرمایشی ‎Twin Cooling Plus‎ با ‎حفظ ۷۰ درصد رطوبت‎، در مقایسه با یخچال‌های معمولی، محیطی فوق‌العاده را برای حفظ و نگهداری مواد غذایی تازه در یخچال فراهم‌ می‌کند.

نکته مهم دیگری که در فناوری Twin Cooling وجود دارد این است که در آن، سیستم گردش هوای بخش یخچال و فریزر از هم جداست و رطوبت مواد داخل یخچال تا ۷۰ درصد حفظ می‌شود در حالی که در یخچال‌های معمولی و قدیمی رطوبت تنها تا ۳۰ درصد حفظ می‌شود. در نتیجه RS25 سامسونگ میوه‌ها و سبزیجات را تا دو برابر بیشتر تازه نگه می‌دارد و در نتیجه از طریق آن مواد غذایی را به شکل تازه‌تر و سالم‌تری مصرف می‌کنید.

بی برفک و پرظرفیت

RS25 سامسونگ این مزیت را هم دارد که دیگر نیازی نیست مواد داخل یخچال یا فریزر را برای آب کردن برفک‌ها خالی کنید. یخچال های سری جدید سامسونگ با ویژگی بدون برفک و به دلیل سرمایش یکنواخت باعث می‌شوند که هیچ‌گونه انباشت‌های برفکی و یخی در یخچال و فریزر به وجود نیاید و در نتیجه وقت‌تان را برای آب کردن برفک‌ها هدر نمی‌دهید. ضمن این که محفظه‌های ساید‌ بای ساید RS25 سامسونگ شفاف هستند و دیدن یا پیدا کردن محتویات مواد غذایی زمان زیادی از شما نمی‌گیرد.

و در نهایت این که محفظه‌ها و طبقات یخچال ساید‌ بای ساید RS25 سامسونگ منعطف هستند و اگر زمانی به فضای بیشتری برای اقلام بلندتر و بزرگتر نیاز داشته باشید، به راحتی می‌توانید آنها را جدا کنید. حالا RS25 سامسونگ در دو رنگ استیل کاملا صاف و سفید برفی در بازار موجود است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*