باتری ریلمی 8s

نتایج سرعت شارژ و تست باتری ریلمی 8s منتشر شد

نتایج سرعت شارژ و تست باتری ریلمی 8s از عملکرد بسیار خوب این گوشی میان رده خبر می‌دهد. گوشی Realme 8s 5G از یک شارژر ۳۳ وات بهره می‌برد.

گوشی ریلمی 8s 5G نیز همانند مدل Realme 8 5G به یک باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی مجهز شده است. همچنین هر دو گوشی از نمایشگر ۶.۵۰ اینچی IPS با رزولوشن +Full HD و نرخ تازه سازی ۹۰ هرتز بهره می‌برند. به همین خاطر می‌توان انتظار عملکرد مشابهی از 8Ss 5G در تست باتری داشت.

تست باتری ریلمی 8s 5G

باتری ریلمی 8s

هرچند یک تفاوت مهم بین این دو گوشی، استفاده از چیپست جدید دایمنسیتی 810 5G در ریلمی 8s است. این تراشه بر اساس لیتوگرافی ۶ نانومتری ساخته شده است که از لحاظ تئوری بهینه‌تر از قبل شده است. رکورد ۴۰ ساعت و ۲۸ دقیقه تماس 3G را نیز می‌توان به عنوان سندی برای اثبات این ادعا به حساب آورد.

باتری ریلمی 8s

البته جالب است که Realme 8 5G که به تراشه دایمنسیتی 700 مجهز شده در حالت استندبای مصرف انرژی کمتری داشت. ریلمی 8s می‌تواند در هنگام وبگردی تا ۱۶ ساعت و ۴۰ دقیقه شما را همراهی کند. همچنین می‌توانید با یک بار شارژ تا ۱۶ ساعت و ۳۴ دقیقه فیلم تماشا کنید. در این بخش‌ها ریلمی 8 عملکرد بهتری دارد.

در مجموع باتری ریلمی 8S 5G توانست امتیاز کلی ۱۲۳ ساعت را  در به دست آورد که عالی است.

سرعت شارژ

ریلمی در تبلیغات خود به سیستم شارژ سریع ۳۳ وات اشاره می‌کند که پیشرفت خوبی نسبت به شارژ ۱۸ وات ریلمی 8 5G داشته است. همچنین این شارژر از لحاظ تئوری از دارت شارژ ۳۰ وات مدل استاندارد ریلمی 8 نیز سریع‌تر است. هرچند که در عمل نمی‌تواند ار رقیب خود پیشی بگیرد.

با استفاده از شارژر مورد اشاره، در مدت زمان ۳۰ دقیقه نصف ظرفیت باتری ریلمی 8s پر شد و شارژ کامل نیز ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه طول کشید.

[منبع لینک = “https://www.gsmarena.com/realme_8s_5g-review-2334p3.php” name = “GSMArena” rel = “nofollow”] GSMArena [/منبع]

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*