تاریخ انتشار بازی PUBG: New State

تاریخ انتشار بازی PUBG: New State مشخص شد

طرفداران بی‌صبرانه در انتظار بازی PUBG: New State – پابجی: نیو استیت هستند و حالا تاریخ انتشار آن اعلام شده است.

تاریخ انتشار بازی PUBG: New State مشخص شد و برخلاف تصور، برای تجربه‌ی آن نیازی نیست که برای مدت زمان زیادی منتظر بمانید.

بازی پابجی همچنان پرطرفدار است و حالا شرکت سازنده تصمیم گرفته تا یک نسخه‌ی فرعی کاملا جدید از آن منتشر کند. این بازی که «نیو استیت» نام دارد، مدتی قبل به صورت رسمی برای گوشی‌های اندروید و آی او اس معرفی شد و حالا تاریخ انتشار آن نیز اعلام شده است.

بازی PUBG: New State در تاریخ 11 نوامبر 2021 (20 آبان 1400) در بیش از 200 کشور، در دسترس قرار می‌گیرد. نسخه‌ی آزمایشی نهایی بازی نیز از تاریخ 29 اکتبر الی 30 اکتبر (7 الی 8 آبان) در 28 کشور منتشر می‌شود (نام کشورها مشخص نیست اما شامل قاره‌های اروپا و آسیا می‌شود).

تاریخ انتشار بازی PUBG: New State

اتفاقات نسخه‌ی جدید در سال 2051 رخ می‌دهد. این بازی با مدل تجاری فری تو پلی (رایگان همراه با قابلیت خرید درون برنامه‌ای) عرضه خواهد شد و همانند نسخه‌های اصلی، در سبک بتل رویال ساخته شده است. طبق وعده‌ی سازندگان، بازی از تکنولوژی‌های پردازشی تازه‌ای استفاده می‌کند و از نظر سیستم‌های گیم‌پلی، در حد و اندازه‌ی نسخه‌ی رایانه‌ای بازی پابجی خواهد بود.

از دیگر ویژگی‌های این نسخه‌ می‌توان به سیستم استخدام بازیکن، فروشگاه پهپاد، قابلیت شخصی‌سازی اسلحه‌ها و چهار نقشه‌ی جدید اشاره کرد.

پابجی استودیوز (PUBG Studios) همچنین اعلام کرده که طرفداران می‌توانند منتظر محتوای بسیار بیشتری در ادامه باشند، از جمله نقشه‌ها و مُدهای تازه، بهبود گیم‌پلی و تغییرات فصلی گیم‌پلی که چیزهای تازه‌ای به بازی اضافه می‌کند.

شرکت کرافتون (Krafton) که ناشر بازی است، از آنتی‌چیت جدید آن نیز صحبت کرده و گفته که استفاده‌ی بدون اجازه از هرگونه برنامه‌ی شبیه‌ساز، موس، کیبورد و برنامه‌های جانبی، باعث بن شدن بازیکنان خواهد شد و آن‌ها با تمام جدیت با افراد خاطی برخورد خواهند کرد.

تا اینجا، بیش از 50 میلیون نفر برای تجربه‌ی بازی PUBG: New State ثبت نام کرده‌اند و به نظر می‌رسد این نسخه‌ی جدید هم بتواند پرطرفدار ظاهر شود.

شرکت سازنده اما در حال توسعه‌ی بازی پابجی 2 و پابجی موبایل 2 هم هست که به‌زودی اطلاعات بیشتری از آن‌ها منتشر می‌شود. ماجراهای بازی ترسناک کالیستو پروتکل (The Callisto Protocol) هم که سال آینده عرضه می‌شود، در همان دنیای پابجی اتفاق می‌افتد.

پابجی: نیو استیت در تاریخ 20 آبان برای اندروید و آی او اس انتشار خواهد یافت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*