تاریخ رونمایی شیائومی 12 و MIUI 13

تاریخ رونمایی شیائومی 12 و MIUI 13 مشخص شد

تاریخ رونمایی شیائومی 12 و MIUI 13 مشخص شده است و به نظر می رسد شیائومی در رویداد 16 دسامبر از Xiaomi 12 و می یو آی 13 رونمایی خواهد کرد.

به نظر می‌رسد که شیائومی می‌خواهد در ماه آینده رویداد سالانه‌اش را در چین برگزار کند. احتمالا در این رویداد غول فناوری چین، از شیائومی 12 رونمایی خواهد کرد. گر چه منابع رسمی هنوز زمان‌بندی دقیقی برای رونمایی آن معرفی نکرده‌اند، تاریخ انتشار آن را پیش بینی می‌کنیم.

بر اساس اطلاعات جدید، شیائومی 12 در تاریخ 16 دسامبر و در چین رونمایی خواهد شد. جالب اینجاست که ظاهرا زمان رونمایی از محصولات مورد انتظار طولانی خواهد بود و حدودا 4 ساعت طول می‌کشد. بنابراین به نظر نمی‌رسد که در این چهار ساعت قرار است یک محصول معرفی شود.

شیائومی 12 و MIUI 13 به زودی از راه می رسند

همان‌طور که گفتیم ظاهرا قرار است شیائومی طی رویداد جدید خود که در ماه آینده برگزار می‌شود، از Xiaomi 12 رونمایی نماید. اما بنابر اطلاعات جدید این رویداد چهار ساعت به طول می‌انجامد و ظاهرا در آن محصولات دیگری نیز معرفی خواهند شد.

تاریخ رونمایی شیائومی 12 و MIUI 13

با این اوصاف نمی‌توانیم باور کنیم که در این رویداد شیائومی 12 پرو و شیائومی 12 اولترا نیز رونمایی شوند. همچنین برخی از منابع مدعی‌اند که رابط کاربری MIUI 13 به زودی منتشر خواهد شد.

برخی گزارشات نیز حاکی از آن هستند که نسخه بروزرسانی شده شیائومی می میکس فولد (Xiaomi Mi Mix Fold) در این رویداد معرفی می‌شود. با این حال بیایید صبر کنیم تا منابع رسمی، صحت تاریخ رونمایی شیائومی 12 و MIUI 13 را تائید کنند یا اطلاعات جدید از راه برسند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*