لجندری کانسپتز بندیت

با پیکاپ عضلانی و ترسناک لجندری کانسپتز بندیت آشنا شوید

لجندری کانسپتز بندیت معرفی شد. این پیکاپ آمریکایی از ظاهری عضلانی و ترسناک بهره می‌برد. در ادامه با مشخصات و امکانات این خودرو آشنا خواهیم شد.

شرکت آمریکایی لجندری کانسپتز طی همکاری با سالین از یک پیکاپ عضلانی و ترسناک پرده برداشت. لجندری کانسپتز بندیت بر پایه شورولت سیلورادو کرو کب توسعه پیدا کرده و طراحان با الهام از فایربرد ترنس ای ام ۱۹۷۷ مشکی و طلایی معروف این خودرو را طراحی کردند.

معرفی لجندری کانسپتز بندیت

لجندری کانسپتز بندیت

لجندری کانسپتز بندیت از لحاظ ظاهری اکنون از یک کیت بدنه پهن بهره می‌برد که برای این خودرو رینگ‌های 22 اینچی، جلوپنجره و گلگیرهای جدیدی را به همراه داشته است. رینگ‌های جدید این پیکاپ آمریکایی نیز به لاستیک‌های تویو پروکس ST III مجهز شده‌اند. طراحان با استفاده از عناصر طلایی رنگ روی جلوپنجره و سپر توانستند با رنگ مشکی بدنه تضاد جذابی را به وجود آورند. همچنین طراحان هایلایت ویژه‌ای را روی کاپوت در نظر گرفتند که حروف BR را نشان می‌دهد.

لجندری کانسپتز بندیت

این پیکاپ وانت به یک موتور 8 سیلندر 5.3 لیتری با سیستم اگزوز مگنا فلو مجهز شده که به کمک سوپرشارژر مگنوسن DI می‌تواند قدرتی برابر با 707 اسب بخار را به تولید برساند. جان اندرسون، رئیس لجندری کانسپتز در خصوص این محصول عنوان کرد ما این پروژه را از سال 2016 شروع کردیم و اکنون توانستیم پیکاپ استاندارد شورولت را به سطح جدیدی ارتقا دهیم.

لجندری کانسپتز بندیت

در حال حاضر از قیمت این خودرو اطلاعاتی در دست نیست، اما پیش‌فروش آن آغاز شده و نخستین سری از آن در ژانویه 2022 به دست مشتریان خواهد رسید.

گالری تصاویر

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*