طرح صیانت

سرانجام رئیسی درباره طرح صیانت اظهار نظر کرد

سید ابراهیم رئیسی،‌ رئیس جمهور کشور طی یک نشست خبری برای اولین بار در ارتباط با طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی اظهار نظر کرده است.

رئیس جمهور کشور در آخرین روز سفر خود به قم (۱۱ دی ۱۴۰۰) نشست خبری را برگزار کرد. در جریان این نشست یکی از خبرنگاران محلی پرسشی را در ارتباط با طرح صیانت از رئیس جمهور مطرح کرد و رئیس جمهور در پاسخ به وی عنوان کرد خیال مردم راحت باشد. حتما پیگیری می‌کنیم.

طبق آخرین گزارش‌ها، این خبرنگار از رئیس جمهور کشورمان این سؤال را مطرح کرده است که شما برای حمایت از آزادی مردم سوگند یاد کردید؛ چرا از حقوق مردم در مقابل طرح صیانت حمایت نمی‌کنید؟

سید ابراهیم رئیسی نیز در پاسخ بیان کرد از حقوق مردم در زمینه فضای مجازی حمایت می‌کنیم و مردم هیچ نگرانی را به خود راه ندهند. خبرنگار قم نیوز در ادامه گفت ولی طرحی که وزارت ارتباطات در اختیار شما قرار داده نسبت به نسخه قبلی نیز بدتر است. رئیسی در واکنش به این صحبت نیز اظهار کرد همه کارها علنی نیست و به طور علنی و غیر علنی از حقوق مردم در طرح صیانت حمایت می‌کنیم.

نسخه جدید طرح صیانت در مقایسه با نسخه قبل بدتر است

این خبرنگار در ادامه خطاب به رئیس جمهور بیان کرد شما گفته بودید ۲ میلیون فالوور دارید و در صورتی که همین دو میلیون بخواهند که اکانت شما را دنبال کنند باید به اینترنت دسترسی داشته باشند. سید ابراهیم رئیسی پاسخ داد مردم نگران نباشند و مشکلات اینترنت برطرف خواهد شد.

لازم به ذکر است، این اولین باری است که سید ابراهیم رئیسی در خصوص طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی به صورت رسمی اظهار نظر می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. ایشون دستور داده بودن خودرو ګران نشود
    اما ګرون شد
    نماینده ها قول شفافیت ارا داده بودن اما خبری نیست
    اونی که بخواد بفهمه میفهمه

  2. جالبه اسم طرح هستش “صیانت از حقوق کاربران” !!!

    خود کاربران می دونن چه طوری از حقوقشون دفاع کنند