نسخه PC بازی خدای جنگ

مقایسه گرافیک نسخه PC بازی خدای جنگ 4 با PS5

در این ویدیو به مقایسه گرافیک نسخه PC بازی خدای جنگ 4 با PS5 پرداخته شده است.

چند ماه قبل در اقدامی غیرمنتظره سونی انتشار بازی God of War را برای پی سی تایید کرد تا به دنبال تغییرات دنیای بازی‌های ویدیویی یکی از نمادهای پلی استیشن به پلتفرم دیگری راه پیدا کند. استودیو سانتا مونیکا وعده داده نسخه‌ی پی سی بازی خدای جنگ 4 تنها یک پورت ساده نخواهد بود و بهبودهای بصری بسیاری در آن اعمال شده است. در ویدیو پایین کیفیت اجرایی نسخه‌ی پلی استیشن 5 این بازی که از طریق قابلیت پشتیبانی از نسل قبل روی کنسول نسل نهمی سونی قابل اجراست در کنار نسخه پی سی قرار گرفته تا درستی ادعاهای سانتا مونیکا و سونی بررسی شود.

این بازی در سال 2018 برای پلی استیشن 4 روانه بازار شد و توانست نظر مثبت اکثر بازیکنان و منتقدان را به دست آورد و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن هم تا به امروز رضایت حداکثری بازیکنان را به همراه داشته و به محبوب‌ترین بازی هفته‌ی گذشته استیم تبدیل شده است.

نسخه PC بازی خدای جنگ از فناوری دی‌ال‌اس‌ای (DLSS) پشتیبانی می‌کند. فناوری دی‌ال‌اس‌ای به کمک هوش مصنوعی، رزولوشن بازی را بالاتر می‌برد اما از نظر نرخ فریم، بازی را با رزولوشن پایین‌تری پردازش می‌کند. برای مثال، شما می‌توانید خدای جنگ را با رزولوشن 1440p تجربه کنید، در حالی که فناوری دی‌ال‌اس‌ای، بازی را با رزولوشن 1080p رندر می‌کند. نتیجه، نرخ فریم بالاتر است، آن هم بدون اینکه کیفیت فدا شود. فناوری انویدیا رفلکس (NVIDIA Reflex) نیز در بازی به کار گرفته شده که تاخیر را به حداقل می‌رساند و می‌توانید واکنش‌های سریع‌تری در مواجهه با دشمنان داشته باشید. ناگفته نماند که این تکنولوژی تنها برای کارت گرافیک‌های آرتی‌ایکس در دسترس خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*