بزرگترین کلکسیون بازی های ویدیویی جهان به فروش می رسد

world largest video game collection

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بزرگترین کلکسیون دار بازی ویدئویی بودن و ثبت شدن اسم شما در کتاب رکورد گینس چه حسی دارد؟ Michael Thomasson که عنوان بزرگ ترین کلکسیون دار بازی ویدئویی را در اختیار دارد بنا به دلایلی تصمیم به فروش بازی های خود کرده است.

آقای Michael Thomasson تا ۱۰۶۰۷ عدد بازی گواهی رکورد گینس را دارد که البته این عدد هم اکنون به ۱۱۰۰۰ افزایش یافته است. بنا به گفته این شخص، او مدعی شده که بیش از یک چهارم بازی ها از زمان خرید حتی یک بار هم باز نشده اند، قطعاً اگر شما یکی از افرادی هستید که بر روی این مسئله حساس هستید می توانید با خیالی راحت خرید خود را انجام دهید. البته دیگر بازی هایی که باز شده اند جعبه اصلی و کتابچه راهنمای خود را به همراه دارند. این شخص گفته برای جمع آوری این کلکسیون ۲۵ سال زمان صرف کرده است. ولی سوال اینجاست چرا آقای Michael Thomasson قصد فروش آنها را دارد؟

world largest video game collection

به نظر می رسد او این کار را فقط برای پشتیبانی از خانواده خود می کند که قطعاً ما هم بطور کامل او را درک می کنیم. ” من بدلیل داشتن خانواده پرجمعیت وظیفه دارم تا به نیازهایی که در یک خانواده پرجمعیت وجود دارند رسیدگی کنم. من دیگر به ندرت وقت خود را با این بازی ها سپری می کم، و تا به امروز با جمع آوری این بازی ها مسئولیتی در اختیار داشتم و حالا آن را به دیگران محول می کنیم و قطعاً این تصمیم باعث خواهد شد تا با آنها ملاقات کنم و آشنا شوم”.

world largest video game collection

در حال حاضر کلکسیون این شخصت برای مزایده گذاشته شده است و نکته جالب فروش آن به همراه گواهی دریافت شده از گینس خواهد می باشد. پس نه تنها شما تمام بازی های موجود در کتابخانه این شخص را خواهید خرید، بلکه لقب دارنده بزرگترین کلکسیون را بنا به یک روندی دریافت خواهید کرد. هم اکنون این مزایده ۲۱۰۰۰ دلار می باشد با این حال نمی دانیم که قیمت رزرو شده چقدر است، اما به گفته Thomasson، قیمتی واقع بینانه و کمتر از قیمت برآورد شده خواهد بود.

world largest video game collection

اگر قصد دارید در این مزایده شرکت کنید و یا ببینید چه بازی هایی در این کلکسیون وجود دارد، می توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع : gameinformer

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*