تماشا کنيد : 5 دقيقه گيم پلي بازي بتمن شواليه آرکام

Batman: Arkham Knight

بعد از تولید آخرین نسخه از بتمن با نام Origin توسط Warner Bros Montreal و واکنش منفی طرفداران و منتقدین به حضور ناخوشایند شوالیه تاریکی، بار دیگر RockSteady سکان هدایت تولید سومین نسخه از Batman  را به عهده گرفته است. نمایش گیم پلی سومین بخش از سه گانه Dark Knight از شرکت RockSteady ( آخرین عنوان سری بتمن، یعنی Batman Origin جزو این سه‌گانه محسوب نمی‌شود) در E3 امسال را از دست ندهید.

بعد از عدم موفقیت Warner Bros Montreal در ایجاد دنباله‌ای موفق از دو نسخه بازی بتمن که توسط Rocksteady منتشر شده بود،‌ حالا در E3 امسال مجددا شاهد حضور Rocksteady به عنوان سازنده سومین نسخه از سه گانه Dark Knight هستیم.

در نمایش پنج دقیقه‌ای بسیار جذاب از گیم پلی این عنوان که در کنفرانس سونی به نمایش در آمد، بار دیگر شوالیه سیاه به مقابله با سیاهی جرم و جنایات خلافکاران گاتهام خواهد پرداخت. شهری که حالا پنج برابر شهر درهم شکسته و محصور شده در Batman: Arkham City وسعت دارد و همچنان در هر هزارتوی سیاه و تاریک آن، ردپایی از جرم و جنایت دیده می‌شود.

همچنین در این تریلر، ماشین افسانه‌ای بتمن یا همان Batmobile نیز به نمایش در آمد. یک ماشین کاملا مسلح که می‌تواند با سرعت سرسام آور و سلاح‌های سنگین، هر آنچه بر سرراهش قرار دارد را به نابودی بکشاند و بدین ترتیب دیگر نیازی به پرواز در سطح گاتهام نیست. این تریلر  با نمایش یکی از کاراکترهای معروف کمیک‌های بتمن، یعنی Scarecrow که در این نسخه حضورش قطعی شده، به پایان می‌رسد.
تاریخ انتشار این عنوان نیز در سال 2015 میلادی و برای PC ،‌PS3 و PS4 خواهد بود. همچنین سونی در پایان تریلر اعلام کرد که نسخه PS4 این بازی یک پک الحاقی انحصاری با نام Scarecrow Nightmare Missions را دریافت خواهد نمود.

منبع : eurogamer

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*