‌انتشار تصویر نسخه دو‌ سیم‌کارته گلکسی نوت ۵ : خبری از درگاه کارت حافظه نیست

سامسونگ در پرچم دار های جدید خود به خوبی نشان داده که دیگر هیچ تمایلی به استفاده از درگاه کارت حافظه میکرو اس دی ( microSD  ) در این گوشی ها ندارد.با این حال بسیاری از طرفداران این برند از این موضوع ناخوشایند بوده و امیدوار بودند که دست کم نسخه دو‌ سیم‌کارته گلکسی نوت ۵ از کارت حافظه پشتیبانی کند.اما تصاویری که امروز از نسخه دو‌ سیم‌کارته گلکسی Note 5 منتشر شده نشان می دهد که در این گوشی نیز خبری از درگاه microSD نیست.با گجت نیوز همراه باشید.

تصویری که امروز از مدل دو سیم کارته گلکسی نوت ۵ منتشر شد همانند آب سردی بر پیکر علاقه‌مندان به این فبلت جدید سامسونگ است. همانطور که در تصویر زیر می بینید، در درگاهی که از دو سیم کارت میزبانی خواهد کرد، هیچگونه فضایی برای درج کارت حافظه در نظر گرفته نشده است.تنها چیزی که می توان از این تصویر برداشت کرد محفظه بیرون آمده نانو سیم کارت های این گوشی است که به تبع، جایی برای کارت حافظه وجود نخواهد نداشت.

Galaxy-Note-5-Dual-SIM

با توجه به این تصویر و مشخص شدن موضوع، آن دسته از کاربرانی که به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارند، می بایست نسخه ۶۴ گیگابایتی این فبلت را تهیه نمایند. البته استفاده از فضای ذخیره سازی ابری و استریم کردن فایل های رسانه ای نیز از دیگر راهکارهاییست که می تواند برای این دسته از کاربران مفید باشد.

گفته می شود پیش فروش مدل دو سیم کارته گلکسی نوت ۵ در فیلیپین آغاز شده است و پیش‌بینی می شود که در آینده ای نزدیک این امکان برای کاربران سایر کشورها نیز فراهم شود.

منبع: Phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*