اپل آی پد پرو را به ۴ گیگابایت حافظه رم مجهز کرده است

اپل در کنفرانس های خود به میزان دقیق حافظه‌ی رم دیوایس های خود اشاره‌ای نمیکند؛ اما با توجه به اینکه کمپانی ادوبی (Adobe) نقش مهمی در نشان دادن قابلیت های جدید آیپد پرو داشت و اپل با نرم افزارهای این شرکت، به نوعی قابلیت های پردازشی و امکانات اختصاصی آنها بر روی آیپد پرو را به رخ حاضرین کشید این شرکت میزان رم آی پد پرو اپل را ۴ گیگابایت اعلام کرد.

شرکت ادوبی روز گذشته بعد از اتمام کنفرانس اپل، طی یک نشست خبری از نرم افزار جدید خود به نام Photoshop Fix صحبت کرد و البته در طی این نشست از موضوع مهم دیگری نیز پرده برداشت. ادوبی که درحال تشریح قابلیت های گسترده و قدرتمند آیپد پرو در زمینه‌ی طراحی و پروژه های حرفه‌ای گرافیکی بود، از برخی قطعات سخت افزاری آیپد پرو نیز پرده برداشت.

طبق گفته‌ی ادوبی، آیپد پرو علاوه بر پردازنده‌ی ۶۴ بیتی A9X، نمایشگر ۱۲٫۹ اینچی با روزولوشن ۲۷۳۲×۲۰۴۸، دارای رم ۴ گیگابایتی خواهد بود که قابلیت پردازشی فوق العاده‌ای را به کاربران اهدا میکند.

جالب است بدانید که رم ۴ گیگابایتی آیپد پرو، دوبرابر ظرفیت رم آیپد ۲ و ۴ برابر رم دیوایس های قدرتمندی نظیر آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس و آیپد مینی ۳ خواهد بود. بنابراین این گفته‌ی اپل که آیپد پرو دارای قدرتی معادل سیستم های رومیزی و دسکتاپ خواهد بود، چندان بی حساب و کتاب گفته نشده است و شاید اپل قصد داشته باشد با ارتقای بیشتر این تبلت در آینده، بازار لپ تاپ ها را کساد کند و حتی مکبوک های خود را بازنشسته نماید.

منبع : appleinsider

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*